به گزارش افکارنیوز،

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علی رغم نگرانی‌های گسترده درباره شیوع ویروس کرونا ، گردهمایی انتخاباتی خود در ایالت نوادا را در یک فضای سرپوشیده برگزار کرد.

اخبار بین الملل- ترامپ در اظهاراتی در این گردهمایی انتخاباتی ، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا را به استفاده از مواد مخدر و نرمش در برابر جرم و جنایت متهم کرد.

ترامپ در این گردهمایی گفت: بایدن می خواهد از تروریست های داخلی دلجویی کند ولی برنامه من دستگیری تروریست های داخلی است. اگر بایدن پیروز شود، اوباش و آشوبگران پیروز خواهند شد.

جمعیت حاضر در این گردهمایی نزدیک به یکدیگر نشسته بودند و بیشتر آنها ماسک نداشتند. بایدن پیش از این از ترامپ به خاطر برگزاری گردهمایی های انتخاباتی حضوری که جان و زندگی مردم را به خطر می اندازد، انتقاد کرده بود.

استیو سیسولاک، فرماندار نوادا نیز از تصمیم ترامپ برای برگزاری گردهمایی انتخاباتی در فضای سرپوشیده و بسته انتقاد و رئیس جمهور آمریکا را به اقدامات خودخواهانه و غیرمسئولانه متهم کرد که جان مردم را به خطر می اندازد.

وی با انتشار پیامی در توییتر نوشت: به نظر می رسد رئیس جمهور فراموش کرده است که این کشور در بحبوحه شیوع جهانی ویروس کرونا قرار دارد.