به گزارش افکارنیوز،

«محمد اشتیه» نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز دوشنبه در نشست هفتگی دولت در رام‌الله گفت که فردا شاهد روز سیاه در تاریخ امت عربی و شکست اتحادیه عرب خواهیم بود.

اخبار بین الملل- قرار است فردا سه‌شنبه توافقنامه عادی‌سازی روابط بین امارات و بحرین با  رژیم صهیونیستی در واشنگتن با حضور وزرای خارجه این کشورها و «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امضا شود.

اشتیه افزود که فردا نیز به فهرست درد و رنج فلسطینیان و کارنامه شکست‌های کشورهای عربی اضافه خواهد شد.

نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین کشورهای عربی را به عدم مشارکت در مراسم امضای توافقنامه سازش بین امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی که تحت نظارت آمریکا صورت می‌گیرد، فراخواند.

طبق گزارش خبرگزاری رویترز، اشتیه گفت که از کشورهای عربی می‌خواهیم که با این اقدام بحرین و امارات مخالفت کرده و در مراسم فردا سه‌شنبه شرکت نکنند.

او همچنین از توصیه هیأت وزیران فلسطین به «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به منظور تجدیدنظر در روابط با اتحادیه عرب خبر داد و گفت که این اتحادیه به نماد ناتوانی عربی تبدیل شده است.

اتحادیه عرب در نشست اخیر خود با درخواست تشکیلات خودگردان برای محکوم کردن هر گونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی پیش از پایان اشغالگری آن، مخالفت کرد.