به گزارش افکارنیوز،

 ایوانا ترامپ همسر سابق دونالد ترامپ و مادر ایوانکا ترامپ، مدعی شد دخترش بهترین گزینه برای آن است که نخستین زن رئیس‌جمهور آمریکا شود.

همسر ۷۱ ساله پیشین رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه روز دوشنبه در برنامه گفتگوی انگلیسی «زنان شل» درباره دخترش گفت: «او هر روز در کاخ سفید حضور دارد و هر روز در کنار پدرش است.»

او در ادامه اضافه کرد دختر ۳۸ ساله‌اش یکی از بهترین مشاوران ارشد پدرش است و از «هرآنچه در اطراف او می‌گذرد آگاه است.»

همسر سابق ترامپ در ادامه این مصاحبه اضافه کرد: «فکر می‌کنم او قطعا می‌تواند روزی اولین رئیس‌جمهور زن آمریکا شود.»

ایوانا به تعریف و تمجید‌های خود ادامه داد و گفت: «ایوانکا بی‌نهایت باهوش و بی‌نظیر است.»

ایوانا و دونالد ترامپ در سال ۱۹۷۷ با یکدیگر ازدواج کردند و ثمره ازدواج آن‌ها ایوانکا بود، اما در سال ۱۹۹۱ پس از جنجال بسیار از یکدیگر جدا شدند.

این سخنان ایوانا ترامپ پس از آن مطرح می‌شود که هفته گذشته دونالد ترامپ پس از انتقادات شدید از کامالا هریس، معاون جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات آمریکا نام دختر خودش را به عنوان بهترین گزینه برای ریاست جمهوری آینده این کشور اعلام کرد. رئیس جمهور آمریکا در یک گردهمایی انتخاباتی در نیوهمشایر عملکرد هریس را در رقابت‌های مقدماتی انتخاباتی دموکرات‌ها مورد تمسخر قرار داد و خطاب به جمعیت گفت: او احتمالا رئیس جمهور شما خواهد بود؟ من چنین فکر نمی‌کنم. همانطور که می‌دانید من نیز می‌خواهم اولین زن رئیس جمهور در آمریکا را ببینم. اما نمی‌خواهم زنی به شیوه او (هریس) به ریاست جمهوری برسد و البته او شایسته اینکار نیست.

ترامپ در ادامه با اشاره به جمعیت گفت: «همه آن‌ها می‌گویند ما ایوانکا را می‌خواهیم. من نمی‌توانم آن‌ها را سرزنش کنم.»