به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز با اعلام خبر دستگیری اظهار کرد: درپی مراجعه فردی به هویت «م ب» ساکن شهرستان رباط کریم به همراه یک فقره مرجوعه قضایی با موضوع سرقت گوشی و سوء استفاده از شبکه های اجتماعی ایشان موضوع در دستور کار پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در اظهارات خود بیان داشت پس از گم شدن گوشی تلفن همراهمتوسط خانواده و دوستانم متوجه شدم فردی با سوء استفاده از اکانت اینجانب در شبکه اجتماعی تلگرام مطالب وپیام هایی را از طرف اینجانب برای اعضای خانواده و دوستانم ارسال که موجبات ایجاد مزاحمت و ریخته شدن آبروی اینجانب شده است و جهت جلوگیری از سوء استفاده های بعدی شاکی و خواستار پیگیری می باشم.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم بیان کرد: در راستای رسیدگی به شکایت «م ب» با بررسی ها و اقدامات فنی و تخصصی سایبری صورت گرفته ipو location و شماره تلفن اصلی متهم از شبکه اجتماعی تلگرام استخراج و با استعلام از اپراتور مربوطه مشخص شد متعلق به فردی به هویت «ع ب» ساکن شهرستان رباط کریم می باشد.

وی ادامه داد: ضمن شناسایی متهم توسط شاکی، نامبرده با شگردهای پلیسی دستگیر به این یگان انتقال که در مواجهه حضوری با شاکی و در بازجویی های پلیسی به بزه انتسابی معترف،انگیزه خود را شخصی و کنجکاوی،و بیان داشت با وسوسه های شیطانی گوشی همکارم را از داخل کمد لباس ایشان در کارخانه محل کارمان سرقت و سپس از طریق شبکه اجتماعی تلگرام نصب شده روی گوشی وی برای مخاطبین ایشان پیام هایی ارسال نمودم. حالیه از کرده ی خود پشیمان می باشم.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: پرونده پس از تکمیل گزارشات نهایی به همراه متهم به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم ارسال شد.