به گزارش افکارنیوز،

 به نقل از مشهد پیام مردم روزه‌دار و متدین ایران اسلامی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، براساس یک سنت دیرینه امسال نیز با حضور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از آرمان قدس شریف و مظلومان جهان اعلام می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید جلال حسینی در این رابطه گفت: با توجه به اقدامات اخیر دشمنان در منطقه و کشتار مردم بی‌گناه سوریه و عراق، چشم مردم دنیا و آزادی‌خوا‌هان جهان به روز قدس و حضور مردم در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دوخته شده است.

 

وی تصریح کرد: در همین راستا آحاد مردم شریف و متدین مشهد برای زنده نگه داشتن روز قدس صبح روز جمعه ۱۱ تیرماه همزمان با ۲۵ ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۰ در میدان ۱۵ خرداد گرد هم می آیند.

 

حسینی از سخنرانی سردار سرتیپ محمدرضا نقدی؛ رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور در صحن جامع رضوی حرم مطهر خبر داد و گفت: سخنرانی سردار نقدی پیش از خطبه‌ها برگزار می‌شود و بعد از آن نماز جمعه توسط آیت الله علم الهدی اقامه خواهد شد و در بین نماز ظهر و عصر نیز قطعنامه سراسری در این مراسم قرائت می شود.

 

وی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده خواهران از ورودی باب‌الجواد(ع) و برادران از ورودی باب الرضا(ع) وارد حرم مطهر رضوی می‌شوند.