به گزارش افکارنیوز،

رقابت‌های سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان آسیا از  5مهرماه  در باشگاه فرهنگی ورزشی پیام استان تهران برگزار می‌شود و در این راستا 12 سنگ‌نورد خراسانی به منظور حضور در این مسابقات انتخاب شدند.

سنگ‌نوردان خراسان رضوی با کسب  19 سهمیه از 49 سهمیه به تفکیک رشته و رده سنی در بخش پسران و 2 سهمیه در بخش دختران برای حضور در رقابت‌های سنگ‌نوردی آسیا انتخاب شدند.

سجاد مستجاب الدعوه، محمدمهدی جلیلی و ابوالفضل حسن پور و ابوالفضل حسن پور، محمدمهدی جلیلی، علی همتی، محمد یوسفی و سید علی رشیدآبادی، پوریا کریم پور،سیده غزل غیاثی، محمد یوسفی، سید علی رشیدآبادی، سید رضا تقی پور و علی ابراهیمی دوازده سنگ‌نورد خراسانی هستند که  در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

کسب مدال برنز مسابقات المپیک جهانی کوراش توسط ورزشکار چنارانی

محمد آبرومند ورزشکار چنارانی و عضو تیم ملی کوراش ایران، مدال وزن 73 کیلوگرم مسابقات المپیک جهانی را کسب کرد.

 نخستین دوره مسابقات جهانی هنرهای رزمی در کشور کره جنوبی برگزار شد که طی آن محمد آبرومند،عضو تیم ملی کوراش جمهوری اسلامی ایران از چناران توانست مدال برنز وزن 73 کیلوگرم این دوره مسابقات را از آن خود کند.

استقبال از مدال آوران مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان 2016 آسیا

مراسم استقبال از نمایندگان جودکار خراسان رضوی که در مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان 2016 آسیا حضور داشتندبرگزار شد.

در مسابقات نوجوانان جودو قهرمانی آسیا کشور هند در وزن 81- کیلوگرم پسران یاسین تقوی مدال برنز دوره قبل خود را تکرار کرد و علی پرهیزگاری که در وزن 90- کیلوگرم دوره قبل برنز گرفته بود،در این دوره در وزن 90+ کیلوگرم مدال برنز کسب کرد.

امروز سیاه جامگان به مصاف صبای قم می‌رود

مربی تیم فوتبال سیاه جامگان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سیاه جامگان مشهد و صبای قم گفت: صبا همواره از جمله تیم‌های خوب و قابل تحسین لیگ برتر فوتبال ایران است

عباس دهقانی افزود: این تیم درخط حمله و دفاع طبق مشاهدات ما عملکرد خوبی دارد،با این نگرش بازی مقابل این تیم بسیار سخت خواهد بود و قطعاً مساوی به درد هیچ‌کدام از تیم ها نمی‌خورد چراکه صبای قم برای کسب حداکثر امتیاز به اینجا آمده و ما هم با نهایت احترام برای حریف با بازی خوب خود به دنبال کسب سه امتیاز در این بازی هستیم.

مربی تیم فوتبال سیاه جامگان با اشاره به اینکه با برگزاری بازی‌های تدارکاتی در تعطیلات تیم شرایطی خوبی دارد، عنوان کرد: اما هنوز با شرایط ایده آل مدنظر سرمربی فاصله‌داریم و برطرف سازی این مهم نیازمند تمرینات به‌صورت هفتگی است.

وی با اشاره به حواشی حضور رویانیان در هیئت‌ مدیره باشگاه سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: اعضای هیئت‌مدیره رسماً اعلام شدند،با این نگرش رویانیان از مدیران ارزشی و ورزشی نظام هستند و سابقه طولانی در عرصه مدیریت دارند و همچنین با مدیریتی که در باشگاه پرسپولیس داشتند کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشتند و طبیعتاً با حضور آقای رویانیان شرایط باشگاه بسیار بهتر خواهد شد.

تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و صبای قم در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 17 عصر امروز در ورزشگاه ثامن‌الائمه (ع) به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 700بانوی سبزواری زیرپوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به اینکه 700 ورزشکار خانم امسال زیرپوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند و 3 هزار بانو در استان فعال هستند گفت: بانوان کاشمری مشارکت خوبی در عرصه‌های مختلف ورزشی دارند.

اکرم شوکتی اظهار داشت:در بخش بانوان 14 هیئت ورزشی فعال داریم که این هیئت‌ها هم اکنون زیر نظر ورزش‌های همگانی و انجمن ‌های ورزشی بومی محلی قرار دارندو ضمن اینکه از ابتدای امسال بیش از 50 مورد مسابقات داخلی در سطح شهرستان برای بانوان برگزار کرده ایم.

وی تصریح کرد: فعال ترین رشته  استان در بخش بانوان والیبال است که هر سال با شرکت بیش از 15 تیم در قالب جام رمضان و جام دهه مبارک فجر مسابقاتی برگزار می‌کنیم و با استقبال زیادی روبه رو  می‌شود.