به گزارش افکارنیوز،

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه استان که با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران برگزار شد اظهار داشت: متأسفانه در فضای سیاسی کشور بداخلاقی مشاهده می‌شود و این کمبود اخلاق یکی از مهم‌ترین مشکلات موجود در این فضا است.

وی اخلاق را یکی از ویژگی‌های مهم یک انسان دانست و گفت: همه باید تلاش کنیم علاوه بر کسب علم و دانش، فضائل اخلاقی را نیز کسب کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان خاطرنشان کرد: کسب و علم و دانش به‌تنهایی کافی نبوده و آدم را درست نمی‌کند؛ بلکه آدم واقعی زمانی درست می‌شود که همراه با علم و دانش فضائل و مکارم اخلاق را نیز کسب کند.

انتقاد نماینده ولی‌فقیه استان سمنان در مورد کمبود اخلاق در زمان انتخابات

نماینده ولی‌فقیه استان سمنان از کمبود اخلاق در فضاهای سیاسی کشور انتقاد کرد و گفت: این کمبود اخلاق در فضای انتخاباتی بیشتر مشاهده می‌شود.

آیت‌الله شاهچراغی کمبود اخلاق را یکی از مهم‌ترین ضعف کشور برشمرد و گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های مختلف دارای افتخارات و امتیازاتی است اما متأسفانه این بداخلاقی در فضای سیاسی کشور یکی از مهم‌ترین نقاط ضعف محسوب می‌شود که باید برطرف شود.

وی بر ضرورت دوری از این نوع بداخلاقی و برخوردهای نادرست تأکید کرد.

به گزارش تسنیم گردهمائی ائمه جمعه استان سمنان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران و برخی مسئولان استانی در مجتمع فرهنگیان شهمیرزاد در حال برگزاری است.