به گزارش افکارنیوز،
 ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: روز گذشته هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به منطقه مرزی ایران و جمهوری آذربایجان برای بررسی تحولات اخیر در منطقه قره‌باغ سفر کردند، این سفر در پی مناقشات اخیر بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان و تحولات رخ داده در این منطقه رخ داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور هیئت کمیسیون امنیت ملی در استان اردبیل در ادامه بازدید از مناطق مرزی صورت گرفت، اظهار کرد: ما از پایانه بیله‌سوار بازدید کردیم که آقای جهانگیرزاده نماینده پارس‌آباد هم حضور داشت، شرایط در پایانه مرزی بیله‌سوار عادی است و تردد‌ها همچون چند ماه گذشته در جریان است.

عمویی افزود: در دیدار با آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل از وضعیت منطقه مطلع شدیم ایشان از شخصیت‌های ارزشمند استان هستند و نسبت به مسائل منطقه اشراف خوبی دارند.

وضعیت مرز بیله‌سوار عادی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور هیئتی از این کمیسیون در جلسه شورای تأمین استان اردبیل گفت: در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های نظامی، انتظامی، امنیتی و سیاسی استان به ارائه اطلاعات و نظرات خود درباره تحولات مرتبط با درگیری بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان پرداختند. در این جلسه‌ آقایان نیکزاد نایب رئیس مجلس، عباس‌زاده مشکینی نماینده مشکین‌شهر و حاتمی نماینده کلیبر و خداآفرین حضور داشتند.