افكار نيوز: مسئول روابط عمومي جمعيت فرزندان شاهد و ايثارگر نوانديش خدمتگزار: کارگاه حجاب وعفاف دختران ایثارگربرگزارمی شود


محمد حسین پرکره، مسئول روابط عمومی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور در گفتگو با خبرنگار افکار با اشاره به لزوم نوآوری و ابداع و ابتکار در عرصه ترویج عفاف، اظهار داشت: کمیته بانوان این جمعیت با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه ۶ شهرداری تهران، اولین کارگاه تخصصی عفاف و حجاب با عنوان حجاب ایرانی عفاف اسلامی را به منظور پردازش مبنای نظری عفاف و حجاب برگزارمی‌کند.

وی در ادامه افزود: این کارگاه با سه رویکرد قومی، علمی، دینی و همچنین ارتقای بینش جامعه نسبت به موضوع حجاب و نیز گسترش و تحکیم فرهنگ، عفاف و حجاب ۱۵مردادماه در سالن هفت پیکر سالن نظامی گنجوی اجرا می گردد.

این فعال فرهنگی در ادامه با بیان اینکه کارشناسان، جامعه شناسان و باستان شناسان جامعه ایثارگری در این مهم نقش موثر و تخصصی دارند، تاکید کرد: متخصصانی با گرایش تن‌پوش‌های ایران باستان و ایران پس از اسلام و نیز مشاوران مسائل فرهنگی و مذهبی ازجمله عناصر برگزار کننده این کارگاه هستند.

پرکره خاطرنشان کرد: این کارگاه باحضور جمعی از مسئولان کشوری وبصورت رایگان برگزار می گردد.
و علاقه مندان به شرکت می توانند در روزهای ۱۰الی۱۳ مردادماه از ساعت ۱۰ الی۱۳ با شماره ۸۸۹۹۶۳۸۸-۹ دبیرخانه دائمی کارگاه عفاف و حجاب ایثار تماس حاصل کنند.

پایان خبر / ب +