به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، صابر فیضی امروز در مراسم تودیع خود از مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هر آمدنی را رفتنی است و هر انتصابی را عزلی است، گفت: لرزان ترین میز، میز مدیریتی است.

وی با تشکر از تمامی اشخاصی که در طول ۶ سال گذشته صبح را با شایعات آنها مبنی بر عزل فیضی آغاز می کرده، گفت: همچنین از آنان تشکر می کنم که با ارسال نامه های با امضا و بدون امضای غیر واقعی باعثمعرفی اینجانب به مسئولان کشوری و لشگری شدند. اینها کاری کردند که تمام مجموعه های کشوری و لشگری زندگی اینجانب را زیر و رو کردند اما در این مدت نتوانستند نقطه ضعفی را به عنوان تخلف از بنده پیدا کنند.

فیضی خبرنگاران را موتور محرک واگذاری و خصوصی شرکت مخابرات ایران عنوان و تاکید کرد: در آبان سال ۸۴ و در ابتدای ورودم به شرکت مخابرات ایران ۱۸ میلیون تلفن ثابت و ۷ میلیون تلفن همراه در کشور وجود داشت که هم اکنون این آمار به بالغ بر ۲۵ میلیون تلفن ثابت و حدود ۵۰میلیون خط موبایل رسیده است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در ارتباط با تغییر سمت خود و شایعات پاداش ۱۰۰ میلیونی اش نیز گفت: این دو موضوع هیچ گونه ارتباطی به یکدیگر ندارد چرا که موضوع تغییر مدیرعامل مخابرات از چند وقت پیش نیز مطرح بوده است.

فیضی گفت: برخی افراد با شنیدن موضوع تغییر مدیریت در شرکت مخابرات ایران موضوع پاداش ۱۰۰ میلیونی مدیرعامل مخابرات را که مربوط به سال گذشته بوده است را پیش کشیدند و این دو هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.

در این جلسه مظفر پوررنجبر - مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران نیز با اشاره به پتانسیل بسیار بزرگ اقتصادی مخابرات گفت: مخابرات روی گنج خوابیده است.

وی مشتری مداری و توجه به نگاه اقتصادی را از جمله راههای توسعه و تکامل مخابرات عنوان کرد و بر اصلاح ساختار مالی و نیروی انسانی این شرکت در راستای تدوین استراتژی این شرکت تاکید کرد.

به گفته وی، نظام دولتی و ساختار دولتی مخابرات در گذشته هم اکنون باعث درآمدزایی این شرکت گشته است.