به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، جلسه علنی صبح امروز نمایندگان که چهارمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال ۹۱ هم بود، طبق روال همیشگی با تاخیر و غیبت تعدادی از نمایندگان کار خود را آغاز کرد؛ جلسه امروز مجلس حاشیههایی به همراه داشت.

* کامران نماینده اصفهان امروز هم نتوانست حرف‌هایش را بدون حاشیه به پایان برساند. وی در بخشی از سخنانش در مجلس خطاب به لاریجانی گفت " ما که با هم تعارف نداریم دکتر جون… "

نماینده اصفهان در قسمت دیگری از سخنانش گفت: پشت در تلفیق مثل دوشنبه بازار اصفهان است. وی در ادامه هم اعلام کرد که مخلص تولید است.

* زمانی که لاریجانی پشت تریبون مجلس خطاب به همکارانش در هیئت رئیسه گفت که آقای مصباحی قصد بیان تذکر را دارد، مصباحی مقدم بلافاصله نسبت به عدم بیان کامل نامش از سوی لاریجانی واکنش نشان داد و از صندلی خود بلند شد و خطاب به لاریجانی گفت که من مصباحی مقدم هستم؛ ‌ این رفتار مصباحی‌مقدم باعثشد که لاریجانی نتواند جلوی خنده خود را بگیرد به طوری که چند ثانیه پشت تریبون مجلس خندید.

* هنگامی که عبداللهی رئیس کمیسیون تلفیق در حال صحبت با لاریجانی بود و اجازه نمی‌داد رئیس مجلس تذکر قاضی‌پور را گوش کند، قاضی‌پور خطاب به عبدالهی گفت که اجازه بده آقای لاریجانی تذکرم را گوش بدهد؛ ‌ اگر خیلی دوست داری آنجا بایستید، یک صندلی بیاور و کنار رئیس بنشینید.

* تذکرات مکرر رئیس مجلس برای عدم خروج نمایندگان از صحن علنی به دلیل از رسمیت افتادن جلسه هم حاشیه تکراری جلسه امروز بود.

* لاریجانی در زمان یکی از رای‌گیری‌ها خطاب به یکی از نمایندگان گفت اگر فرصت کردید رای بدهید؛ ‌ما منتظر شما هستیم.

* لابی‌ها و رایزنی‌ها و گفت‌وگوهای نمایندگان امروز هم ادامه داشت. از مهمترین اجتماعات امروز مجلس تجمع حداد، حسینیان، رسایی و زارعی بود؛ همچنین محمدرضا باهنر هم امروز با چند نفر از نمایندگان خلوت کرده بود.

* قاضی‌پور و محجوب در جلسه امروز خیلی فعال بودند و پیشنهادات و تذکرات متعددی را مطرح کردند به طوری که این مسئله واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس را هم به همراه داشت؛ ‌ محبی‌نیا بعد از به صدا در آمدن زنگ پایان جلسه گفت: باید قاضی‌پور و محجوب را یک سفر خارجی یک هفته‌ای بفرستیم.

* جهانگیرزاده بعد از این تذکر قاضیپور اجازه صحبت و بیان تذکر خواست؛ این مسئله باعث شد تا محبینیا عضو هیئت رئیسه مجلس بگوید تذکر جهانگیرزاده را هم میگیریم تا ارومیه تکمیل شود که بعداز آن جهانگیرزاده گفت: یاشاسین آذربایجان.