به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، اعزامی به استان خراسان رضوی، محمود احمدینژاد رئیس جمهور اسلامی ایران در جمع خبرنگاران در حاشیه سفر به شهرستان خلیل آباد گفت: به مناسبت فرا رسیدن روز زن و ارتقا جایگاه زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی، مجموعه سیاست هایی را تدوین کرده ایم که انشا الله به زودی آن را اعلام می کنیم.

وی افزود: روز زن بالاترین ارزش را در جامعه اسلامی دارد چرا که روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) است.

رئیس جمهور ادامه داد: البته این کار نشانگر این نیست که حضرت زهرا تنها یک زن است چون یک انسان کامل و دارای تمام شایستگی ها است که خلقت تمام عالم به خاطر ایشان بوده است.

احمدی نژاد با بیان اینکه تمام زنان ایرانی افتخار ما هستند، گفت: این افتخار ماست که این روز به نام روز زن نامگذاری شده است و ما نوکر تمام زنان ایران زمین هستیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد انتشار خبری درباره جزئیات توطئه ترور رییس جمهور در جریان سفر چند سال قبل به ایرانشهر افزود: تمام این سفرها خاطره است و هیچ نکته منفی ای در آن وجود ندارد و من نمی توانم هیچ وصفی از حضور در مراسم استقبال سفرهای استانی داشته باشم.

احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره خطرناک ترین لحظه در سفرها گفت: انسان دائما در مرز خطر حرکت می کند و خطرناک ترین معنایی ندارد.

رئیس جمهور تصریح کرد: تمام لحظات سفرهای استانی هیجان انگیز است و من نمی توانم بگویم کدام لحظه خطرناک تر است. انتخاب بر عهده مردم است.