به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، الیاس نادران نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در نامهای خطاب به مردم نوشت:

حدود دو سال پیش پس از برنامه «دیروز، امروز، فردا» که در آن به اتهامات فساد مالی برخی مسئولان اجرایی پرداخته شد، یکی از مسئولان عالیرتبه صدا و سیما که بنده به ایشان ارادت تام دارم، تلویحا اعلام نمود که شما در صدا و سیما ممنوع‌التصویر شده‌اید. قبل از آن مسائلی پیش آمده بود که جدی تلقی نکرده بودم. پس از این اطلاع پیگیری شد و معلوم شد که شخص آقای ضرغامی این تصمیم را گرفته است.

از آنجا که رفتن یا نرفتن به صدا و سیما از منظر شخصی برای بنده اهمیتی نداشت، هیچ وقت پیگیر رسانه‌ای شدن مسئله نشدم تا اینکه هفته گذشته همزمان با طرح بودجه ۹۱ در مجلس شورای اسلامی از طرف برنامه «نگاه ۲» شبکه ۲ سیما برای توضیح پیرامون بودجه دعوت شدم. به فال نیک گرفتم و گفتم شاید ضرغامی پیام انتخابات ۱۵ اردیبهشت را دریافت کرده باشد اما وقتی جلوی ساختمان رسیدم، مدیر برنامه که دست و پاچگی از رفتارش پیدا بود، بهانه‌ای آورده به او گفتم چرا با مسئولان ذیربط هماهنگ نمی‌کنید. همزمان برای برنامه دیگری در همین شبکه دعوت شدم و در هر تماس به تهیه کننده محترم عرض کردم لااقل شما چک کنید تا شرمنده نشوید.

حتی دیشب ایشان تماس گرفت که حتما برنامه فردا را در خدمتتان هستیم. امروز پیرو این هماهنگی عازم محل برنامه شدم و برای چندمین بار واژه زیبای «شرمنده» را شنیدم و جالب اینکه این بنده خدا اعتراف داشت که مقامات بالا‌تر اسم بنده را خط زده‌اند.

این چند خط را نوشتم تا شما ملت رشید و ولایی این کشور بدانید که کاری که کرده‌اید، یک مجاهده است. من بر پیمانی که در مبارزه با مفاسد و افراد وابسته، با شما و شهدا بسته‌ام، به حول و قوه الهی خواهم ایستاد و به این محدودیت‌ها کمترین اعتنایی نمی‌کنم و متأسفم از اینکه ضرغامی مثل منی را تحمل نمی‌کند و ادعای چند صدایی هم دارد. لابد فهم ایشان از منافع ملی، حقوق ملت، آزادی‌های مطرح در قانون اساسی، حفظ جایگاه قانونی افراد و اختیارات رئیس صدا و سیما غیر از این نیست.

من هم گلایه‌ای ندارم. راه سخت و پرسنگلاخ مبارزه با فساد و مفسدین را با تمام قوا ادامه می‌‌دهم و اعتقاد دارم که حفظ نظام و خدمت به ملت و ولایت این است که مردم اعتمادشان به نهادهای حکومتی در انعکاس مطالبشان از دست ندهند و بدانند که عده‌ای در دفاع از حقوق ملت و مطالبات آن‌ها ایستاده‌اند و هزینه می‌دهند.

به امید روزی که مدیر صدا و سیما این نهاد فرهنگی و رسانهای را ملک طلق خود نداند و بیش از این رسانه ملی را به بلندگوی یک جمع خاص تبدیل نکند.