علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در خصوص ابعاد کلی اصول انقلاب ، پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: عده‌ای در کمین نشسته‌اند که واقعیت‌های انقلاب را تحریف کنند و شروع تحریف‌ها هم از همان روزهای ابتدایی انقلاب در سال ۵۷ بود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی از افراد سطح انقلاب اسلامی را تنزل می‌دهند و درحال حاضر نیز با ادبیاتی خلاف واقع می‌گویند آرزوی امام خمینی (ره) را برآورده و آب و برق را مجانی کرده‌ایم.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز شاه‌بیت سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد انتخابات را تعیین شایستگان دانست و ادامه داد: برای تعیین شایستگان دو گروه نهاد‌های نظارتی و مردم باید ایفای نقش کنند.

عباسی با تاکید بر اینکه ریخت و پاش‌ها و تبلیغات پر زرق و برق انتخاب شایسته را با مشکل مواجه می‌کند، گفت: باید افرادی که انتخاب می‌شوند شاخص‌ها و ویژگی‌های مسئول تراز انقلاب اسلامی را داشته باشند و اگر در این امر حساسیتی وجود نداشته باشد با توجه به تبلیغات دروغین دوباره جای شهید و جلاد عوض می‌شود.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی و بی‌اثر کردن تحریم ها کاملا قابل وصول و دست یافتنی است، افزود: صنعت مرغ کشور، ۹۸‌ درصد به نژاد مرغ راس انگلیس وابستگی داشت. سال ۹۸ توسط کشور انگلیس تحریم نژاد مرغ اعمال و بدنبال آن احیای خط مرغ لاین آرین ایرانی توسط جوانان باعث برداشته شدن تحریم ها شد، پس می‌توانیم تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم.