حسین گودرزی، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس یازدهم   با اشاره به ادعای نتانیاهو مبنی بر اتهام ایران به انفجار کشتی اسرائیلی در خلیج عمان به «افکار نیوز» گفت: ادعا یک سند می‌خواهد و وقتی قرار بر این باشد که بدون سند حرف بزنیم هرکسی می‌تواند یک ادعایی داشته باشد.

وی افزود: اسرائیل یک رژیم جعلی است و همه مسلمانان و آزادی خواهان دنیا با آن‌ها مشکل‌دارند پس هرکسی می‌تواند چنین ضربه‌ای را به آنان بزند وقتی‌که ثابت شود این کشتی برای آن‌هاست.

گودرزی بیان کرد: اما درمجموع زمانی که مستندی وجود ندارد و گوینده‌ای این موضوعات هم یک دروغ‌گوی جعلی است، نمی‌شود به حرفش اعتنا و اطمینان کرد.

نماینده مجلس یازدهم تصریح کرد: اسرائیل، رژیمی تروریست و کودک کش که ده‌ها سال است سرزمینی را اشغال کردند و بازور در حال حکومت هستند.

وی افزود:: بنابراین نه در افکار مردم و نه در مجامعه علمی هیچ پذیرشی ندارند مگر اینکه رسانه‌های تحت نظر خودشان این ادعاها را تکرار کنند و این صحبت‌ها نه ازنظر سیاسی وجاهت دارد و نه ازنظر افکار عمومی و وجدان ملت‌ها.

گودرزی اظهار کرد: درواقع در دنیای سیاست آن‌ها در حال لابی کردن برای فشار به جمهوری اسلامی ایران هستند و به‌طورکلی این رژیم مزدور آمریکا در منطقه است و به نیابت از آن‌ها نقش‌آفرینی می‌کند.

این نماینده مجلس در انتها خاطرنشان کرد: درواقع حیات صهیونیست‌های کودک کش به حیات آمریکا گره‌خورده است و جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت و بیداری اسلامی را عامل مرگ خودشان می‌دانند. بنابراین به هر دستاویزی چنگ می‌زنند تا چهره شفاف جبهه مقاومت را مخدوش کنند.