علیرضا سلیمی در خصوص طرح پیشنهاد گفتگوهای برجامی از سوی ایالات متحده آمریکا ، گفت: رهبر معظم انقلاب به صراحت فرمودند آمریکایی ها باید تمامی تحریم ها را بردارند، سپس این امر از سوی کشورمان راستی آزمایی می شود آن وقت ایالات متحده می تواند به چارچوب برجام بازگردد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بنابراین ارائه هر نوع پیشنهادی بر خلاف موضوع مذکور، حتما فریب بزرگ خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کاخ سفید به دستور ترامپ و به صورت یکجانبه از توافقنامه برجام خارج شد، ادامه داد: آمریکایی ها مسیر اشتباهی را در پیش گرفتند لذا خودشان باید این امر را اصلاح کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: همچنین باید اذعان کرد پیشنهاد سازنده از سوی جمهوری اسلامی ایران برای احیای برجام ارائه شد؛ به عبارتی برچیده شدن تمامی تحریم ها مطابق مفاد برجام بهترین روش برای اصلاح رفتار آمریکایی ها است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین همه افراد در کشور باید بر اساس سیاست مذکور رفتار کنند تا حقوق ملت تامین شود؛ آمریکایی ها بارها امتحان شدند و به دلیل نقض عهد در امتحانشان رد شدند.