بازار سهام امروز دهم فروردین کار خود را کاهشی آغاز کرد و بسیاری از نمادها با افزایش حجم عرضه همراه بودند و نمادهای قرمز بازار هم از نظر تعداد و هم از نظر ارزش نسبت بر نمادهای سبزرنگ غلبه کردند، همین موضوع موجب کاهش شاخص کل شد و پس از افت ۳ هزار و ۷۹۹ واحدی (۰.۲۹ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۳۰۳ هزار واحد قرار گرفت، اما شاخص کل هم‌وزن امروز برخلاف شاخص کل حرکت کرد و با افزایش ۰.۶ درصدی معادل مواجه شد واحدی در محدوده ۴۴۲.۸۲۸ واحدی قرار گرفت.

«فارس»، «فملی» و «تاپیکو» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشتند. «فولاد»، «شتران» و «اپال» نیز سه نماد با تاثیرگذاری مثبت بر شاخص کل بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۸ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۸۳۲ تومان رسید که نسبت به آخرین روز معاملاتی گذشته ۰.۱ درصد معادل ۱۱ هزار و ۳۲۳ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۳۶۵ هزار و ۹۹ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۴۰۰/۱/۱۰ +جدول

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۵۱۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۹۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۳۹۸ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۴۰۰/۱/۱۰ +جدول