سیدمهدی فرشادان  گفت: متاسفانه فضای مجازی کشور از یک جهاتی واقعا رها شده است، باید افراد مسئول نظارت خود را در این مورد بیشتر کنند.

نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره مدیریت و نظارت بر فضای مجازی، خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: یکی از برکات دولت کریمه جنابعالی، رشد آفت باج گیری در فضای مجازی است و شما توانایی کنترل آن را ندارید و یا نمی خواهید داشته باشید.

وی ادامه داد: روی سخن من با مدیران فضای مجازی کشور است، چه نهادی مسئول جلوگیری از تهمت ها و هجمه های افراد معلوم الحال به شخصیت ها، افراد و چهره ها و اعضای هیات نظارت بر انتخابات است؟

فرشادان تاکید کرد: لطفا مسئولان ناکارآمد کردستان را از خواب بیدار کنید، هنوز 2 ماه به انتخابات باقی مانده اما افراد که خود را در پشت تعداد اندک شمار تریبون های باجگیر در فضای مجازی و افراد فرصت طلب پنهان کرده اند می خواهند انتخابات شوراهای شهر و روستا را مهندسی کرده تا افراد پاکدست، متخصص و متعهد از گردونه رقابت خارج شده و برخی از داوطلبان و اعضای شورای فعلی که دارای کارنامه موهوم و ضعیف هستند بر مسند باقی بمانند.

نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این میان ورشکسته گان سیاسی با تکیه بر برخی کانال ها درصدد منحرف کردن رأی هیات نظارت و به حاشیه راندن جایگاه، اشخاص و نهادهای نظارتی هستند، عده ای ناکارآمد در آستانه انتخابات به دنبال فضاسازی برای رسیدن به کرسی های محلی بوده و در یک رقابت نابرابر باعث فرصت سوزی افراد شریف و دلسوز می شوند.

وی اظهار کرد: براین  اساس تا زمانی که وکیل مردم شریف کرد و کردستان باشم در جهت نهادینه سازی گفتمان توسعه در کردستان به پادوهای سیاسی، فرصت طلبان و باجگیران محلی باج نخواهم داد و هزینه توسعه کردستان و خدمت به آب و خاک این استان را هرچه باشد حتی جانم را خواهم پرداخت.

فرشادان در ادامه بیان کرد: لازم است بدانید دستگاه های نظارتی و بازرسی اجازه دارند از پایبندی افراد به قانون تقدیر کنند نه از باج گیران سیاسی، گردن همه ما در مقابل قانون باید از مو نازک تر باشد. پرونده سیاسی و اقتصادی افراد را به مراجع قانونی تحویل دهید نه باج گیران.