حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس با اشاره به در پیش بودن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حل مشکلات کشور در سایه یک انتخاب درست اتفاق می‌افتد و برای این منظور لازم است تا مردم به برنامه‌های کاندیداها توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم باید برنامه و اظهارات کاندیداها را با سوابق کاری آنها تطبیق دهند و ببینند این اظهارنظرها در سوابق کاری کاندیداها هم دیده می‌شود و آیا آنها پیش از این هم به اظهارات خود پایبندی داشته‌اند یا خیر.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات اظهار داشت: در سایه یک انتخابات پرشور است که می‌توان یک انتخاب صحیح داشت و هیچ کس نباید با قهر کردن با انتخابات خود را از حق انتخابی که دارد محروم کند.

نصیرایی خاطرنشان کرد: کاندیداها نیز به جای تخریب طرف مقابل و اینکه بخواهند تصویر یک هیولا را از رقیب انتخاباتی خود ترسیم کنند، باید به ارائه برنامه‌های خود بپردازند و البته این را هم باید بدانند که دیگر این رفتارها از سوی مردم مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

وی افزود: مردم با تجربه‌ای که کسب کردند دیگر تحت تأثیر این تخریب‌ها و فضاسازی‌ها از سوی کاندیداها قرار نمی‌گیرند؛ چراکه در این 8 سال دیدند کسانی که با تخریب طرف مقابلشان رای آوردند چه کردند و نتیجه کار این قبیل افراد امروز مشکلاتی است که برای همگان مشهود است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها و در مواجهه با همه مشکلات و سختی‌ها با پشتوانه مردمی برخوردار بوده و این سرمایه عظیم اجتماعی همواره باعث شده تا نظام با پشتیبانی و حمایت مردم از گردنه‌های سخت در عرصه‌های مختلف عبور کند.

نصیرایی خاطرنشان کرد: حضور پرشور در انتخابات یکی از این عرصه‌هاست که مردم حمایت خود از نظام را نشان می‌دهند و در سایه این حمایت‌هاست که می‌توان بر مشکلات در حوزه‌های مختلف فائق آمد.

وی افزود: ما امروز در منطقه‌ای که ناامنی در کشورهای زیادی در آن مشهود است امنیت داریم و این حاصل حمایت مردم از نظام است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: باید این نکته را مدنظر داشته باشیم که اگر حمایت مردم از نظام کم‌رنگ شود این امنیت نیز تحت الشعاع قرار خواهد گرفت و نظامی که با پشتوانه حضور مردم توانسته موانع را پشت سر گذاشته است، امروز در صورت کاهش این حمایت‌ها شرایط برایش سخت خواهد شد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم چنانچه امنیت کشور تحت الشعاع قرار گیرد طبیعتا توسعه نیز اتفاق نخواهد افتاد چراکه توسعه و پیشرفت در سایه امنیت اتفاق می‌افتد و ما باید با حضور پرشور در انتخابات ضمن حمایت خود از نظام باعث تداوم این امنیت شویم.