رضا حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره بیانیه اخیر اصلاح طلبان به دنبال رد صلاحیت تعدادی از کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر اینکه رد صلاحیت این کاندیداها باعث کاهش مشارکت مردم در انتخابات خواهد شد، گفت: ما این گونه فضاسازی‌ها را همواره داشته‌ایم و هیچ وقت این گونه اظهارات تأثیری در تصمیم مردم نداشته است.

وی افزود: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره در بزنگاه‌ها دشمنان ما چه از طریق رسانه‌ها و چه از طریق عناصر خود در داخل کشور به فضاسازی برای عدم مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف همچون راهپیمایی 22 بهمن، روز قدس، انتخابات و... داشته‌اند که همواره مردم ما آنها را ناکام گذاشته‌اند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما منکر مشکلات معیشتی مردم نیستیم و مشکلات اقتصادی در جامعه به وضوح مشهود است، اما گام اول و مهم برای حل این مشکلات حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است که البته مردم ما به خوبی این مسأله را می‌دانند و به آن عمل می‌کنند.

حاجی‌پور خاطرنشان کرد: مردم ما در این دوره از انتخابات هم بدون توجه به اظهارات دشمنان خارجی و داخلی حضور پرشوری در انتخابات خواهند داشت و بار دیگر با حضور چشمگیرشان در پای صندوق‌های رأی نقشه دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی افزود: مردم ما در انتخابات بدون توجه به اینکه فلان کاندیدا از چه جناح، چه گروه و چه جریانی است، برنامه‌ها و سوابق کاری وی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و بدون توجه به دسته‌بندی‌های سیاسی و با توجه به برنامه‌ها و سوابق کاری افراد به کاندیدا رأی می‌دهند. پس این گونه جوسازی‌ها بر آنها تأثیری ندارد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که هر روز به آن نزدیک‌تر می‌شویم، مردم ما بار دیگر با حضور چشمگیر در پای صندوق‌های رأی ضمن خلق حماسه دیگر با یک انتخاب درست زمینه را برای هر چه بهتر شدن شرایط فراهم خواهند کرد.