حسن شجاعی علی آبادی به اظهارات مقامات رژیم صهیونیستی درباره موضوعات هسته ای و موشکی کشورمان اشاره کرد و گفت: بدترین طنز روزگار  ما این بوده، کشوری که دارای چندین کلاهک هسته ای است و تحت هیچ نهاد بین المللی هم قرار ندارد در رابطه با ایران اظهاراتی را مطرح می‌کند که قطعا باید شرمنده باشند.

نماینده مردم نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه در مجلس افزود: بسیاری از کشورهای غربی که درباره موضوعات ایران و دیگر کشورها اظهاراتی را مطرح می‌کنند، صلاحیت اظهار نظر را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: در جنگ اخیر رژیم صهیونیستی با فلسطینیان، ضعف اسرائیل همچون گذشته نمایانگر شد؛ لذا همانگونه که بسیاری از تحلیل گران بیان می‌کنند رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی روز به روز ضعیف تر از گذشته می‌شود.

وی اظهار کرد: اسرائیلی‌ها چنین اظهاراتی را مطرح می‌کنند تا شیشه عمر خود را حفاظت کنند؛ چرا که محور مقاومت به قدری توانمند شده است که صهیونیست‌ها دیگر نمی‌توانند در برابر آنها ایستادگی کنند.

شجاعی علی آبادی تاکید کرد: اسرائیلی ها باید بدانند که توان موشکی جمهوری اسلامی ایران به حدی زیاد است که هر دشمنی را از پای در می آرود؛ بنابراین ما برابر پیشبرد اهداف نظامی و دفاعی کشورمان از هیچ کشوری اجازه نخواهیم گرفت و همچون گذشته به کار خود ادامه می دهیم.