به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به نشست فراگیر امروز اصولگرایان اشاره کرد و اظهار داشت: طبق تفاهم اولیه قرار بود جلسه مشترک بین همه اصولگرایان برگزار شود اما برخی از آقایان بسیار تلاش کردند این جلسه تشکیل نشود و آن را تحریم کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه علی‌رغم تغییر ساعت جلسه تعداد بسیار بالایی از نمایندگان با اشتیاق بالا برای انتخاب درست اعضای پیشنهادی خود در هیئت رئیسه مجلس در این جلسه حضور داشتند، تصریح کرد: ماحصل انتخاب نمایندگان در جلسه فراگیر امروز اصولگرایان به عنوان نامزدهای پیشنهادی آنها در صحن مطرح خواهد شد.

وی ادامه داد: لیست این نامزدها را در صحن تقدیم سایر نمایندگان کرده و نامزدهای پیشنهادی نشست فراگیر اصولگرایان که امروز معلوم شدند فردا در صحن معرفی می‌شوند.

زاکانی با بیان اینکه ما نمی‌خواستیم دو لیست در صحن مجلس ارائه شود، افزود: اما برخی از دوستان از همان ابتدا می‌خواستند در صحن رقابت صورت گیرد و ما هرچه تلاش کردیم این اتفاق صورت نگیرد نتوانستیم آنها را قانع کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه تلاش ما این بود تا رقابت در درون فراکسیون اصولگرایان باشد و رقابت در صحن شکل نگیرد، افزود: حال که امروز فراکسیون رهروان ولایت نشست فراگیر اصولگرایان را تحریم کردند امیدواریم اتفاقی که در صحن میافتد ماحصل آن منجر به تفاهم شده و اجازه ندهیم شکافی در مجلس ایجاد شود.