به گزارش افکارنیوز به نقل از کیهان ، شيرين عبادي كه شيرين كاري هاي او به سريالي تمام نشدني تبديل شده است در اظهارنظري عجيب، آشوبگران در سوريه را آزادي خواهان سوري لقب داد!

وی که مدام از حقوق و قوانین بین المللی دم می زد برای ادعاهای خود هیچ دلیلی ارایه نکرد و بر خلاف ژست صلح و رعایت مقررات بین المللی به کوفی عنان نماینده سازمان ملل متحد برای حل اختلاف ها در سوریه حمله کرد که چرا عنان بخاطر حل مشکلات سوریه به تهران سفر کرده بود و ادامه داد: «نکته ای که تاکنون از نظر دور مانده این است که چگونه یک چنین اشتباه فاحشی از سوی سیاستمدار برجسته ای مانند کوفی عنان سر زده است؟ آیا آقای کوفی عنان معتقد است که ایران حق دارد در امور داخلی سوریه دخالت کند و به همین دلیل تصمیم گرفته است تا به عنوان یکی از طرف های اختلاف با این کشور وارد مذاکره شود؟ آیا آقای کوفی عنان مجاز است که ایشان در مصاحبه های گوناگون عنوان می کنند برای جلب موافقت ایران با طرح صلح به تهران رفته است؟»

این در حالی است که از شیرین عبادی باید پرسید اگر درباره حقوق بشر صادق است چرا به رای اخیر مردم سوریه در انتخابات پارلمان این کشور که نشان از حمایت مردمی بوده است اشاره ای نمی کند. چرا خانم عبادی هیچگاه از جنایات فاحش صهیونیست ها در نقض حقوق بشر سخنی نمی گوید. چرا او و دار و دسته مدافعان دروغین حقوق بشر نسبت به طرح الحاق بحرین به عربستان که نقض صریح حقوق یک ملت است واکنشی نشان نداد؟

گفتني است شيرين عبادي به روايت اسناد موجود كه شماري از آنها را مدير مسئول كيهان در دادگاه ارائه كرد، با پيشنهاد صهيونيست هاي نشان دار جايزه صلح نوبل گرفته و مخصوصا دفاع وي از قتل عام مردم در رژيم شاه- سند روزنامه رستاخيز- و مقاله وي كه در آن با تلويحي نزديك به تصريح در جريان جنگ تحميلي حق را به صدام داده بود، در معرفي او براي دريافت جايزه صلح نوبل نقش موثري داشته است.