به گزارش افکارنیوز،هشتاد و هفتمین شماره ماهنامه خیمه با گفتگوی مفصلی از محمدرضا طاهری، مداح نامدار کشورمان منتشر شد. این گفتگو پس از سالها سکوت وی درباره نحوه اداره کردن مجالس مولودی و حاشيههاي آن منتشر شده و این مداح مدعی است که میخواستهاند او و همفکرانش را زمین بزنند. تازهترین شماره مجله خيمه با تصوير روي جلدي از محمد رضا طاهري در روزنامهفروشیها در دسترس است.

حرف‌های محمدرضا طاهری که پیش‌تر با رسانه‌ها وارد گفتگو نشده است، در ۸ صفحه گردآوری شده و او درباره موضوعات گوناگون حوزه مداحی از جمله اختلافات طیف سنتی و طیف نوگرا بسیار سخن گفته است. طاهری به موضوع مولودی‌خوانی در مهدیه تهران و انتقاد علما و مراجع از سبک مداحی‌ خود و دوستانش نیز اشاره می‌کند و مدعی می‌شود که درستی یا نادرستی این رویه را به شکل غیرمستقیم با رهبر انقلاب نیز در میان گذاشته و ایشان، شیوه مداحی او را رد نکرده‌اند.

خیمه در این شماره مرکب از بخش‌های گوناگونی است که در بخش هیأت، غیر از مصاحبه با محمدرضا طاهری، گفتگویی با خانواده اهل منبر، حجج اسلام تاج لنگرودی آمده است.
یکی دیگر از پرونده‌های کوچک این شماره خیمه به مرحوم سیدمهدی قوام اختصاص دارد. ناشنیده‌ها و ناگفته‌های فراوانی از فرزندان قوام و نیز خاطراتی از استاد مطهری، حجت‌الاسلام فلسفی، حجت‌الاسلام سیدقاسم شجاعی و … درباره این روحانی و معلم اخلاق در این پرونده آمده است که خواندنش بسیار مغتنم است.
موضوع ویژه این شماره مجله خیمه به زیارت جامعه کبیره اختصاص دارد که استاد مهدی قاسمی در یادداشتی و سیدمجتبی حسینی در مصاحبه‌ای درباره آن سخن گفته‌اند. استاد رجبی دوانی نیز در همین زمینه با خیمه همکلام شده‌اند و در کنار آن تعدادی از شرح‌های نوشته شده بر زیارت جامعه کبیره آمده است.
گفتگو با محمدمهدی بحرالعلوم و استاد محمد عباسی و گزارشی از مدرسه دانشجویی قرآن و عترت از بخش‌های قرآنی مجله خیمه در شماره ۸۷ آن است.
گفت‌و گو با سیدحسام‌الدین سراج از بخش‌های بسیار خواندنی این شماره خیمه است. او مرید میرزا اسماعیل دولابی بوده و حتی در جلسات آن مرد بزرگ آواز می‌خوانده است. سراج در این گفتگوی می‌گوید که افتخارش خواندن برای اهل بیت(ع) است.
در بخش فرهنگ خیمه به سراغ محسن مؤمنی شریف، رئیس حوزه هنری رفته و گفت‌و گوی چالشی با او درباره کارهای زمین مانده هنر انقلاب ترتیب داده است. گفتاری از رضا امیرخانی با عنوان «محصول ناب شاگردی روح‌الله» هم از بخش‌های دیگر فرهنگی مجله خیمه است.
دیدار با مادران شهدا در روز مادر و در بهشت زهراسلام الله علیها از صفحات جذاب بخش زینبیه در این شماره خیمه است. همچنین دکتر مریم حاجی عبدالباقی نیز در خیمه اعلام کرده که پوشیدن روسری رنگی در خیابان اشکال شرعی دارد.
خيمه با مديرمسئولي حجت الاسلام محمد رضا زائري منتشر ميشود و با اين شماره وارد يازدهمين سال انتشار خود ميشود.