به گزارش افکارنیوز به نقل از ندای انقلاب، انتخابات هیات رئیسه مجلس نهم امروز در حالی برگزار شد که این انتخابات بهانه ای برای حمله نشریات اصلاح طلب به اصولگرایی و تخریب چهره حداد عادل شد.

در همین راستا روزنامه اصلاح طلب فرهنگ آشتی که متعلق به جریان اصلاح طلبی بوده و ارتباطاتی را نیز با برخی لایه های دولتی برقرار کرده، امروز ویژه نامه ای ۳۲ صفحه ای را با عنوان " فیلسوفی در قامت رئیس پارلمان " به مناسبت انتخاب هیئت رئیسه مجلس نهم منتشر کرد.

در این ویژه نامه ضمن بررسی سوابق دکتر علی لاریجانی و تبلیغات گسترده برای وی متاسفانه به تخریب دکتر حداد عادل پرداخته شده است.

" سرسپردگی مجلس هفتم در برابر دولت "، " چشم پوشی حدادعادل در برابر اقدامات دولت "، " عدم شایستگی حداد عادل برای ریاست هیچ قوه ای " و…از جمله مهمترین خطوط تخریبی است که علیه حداد عادل در این ویژه نامه منتشر شده است.

گفتنی است این اقدام در حالی صورت پذیرفته است که انتشار این ویژه نامه حمایتی از یک سو و تخریبی از سوی دیگر نشانگر همسو بودن خواست برخی ساکتین فتنه،جریان اصلاح طلب و انحراف در عدم ریاست دکتر حداد عادل بوده و سوال اساسی تر دیگری را این گونه مطرح می سازد که هزینه انتشار این ویژه نامه در این حجم برعهده چه کسی بوده است؟ و اساسا چه عایدی نصیب مبلغین آن خواهد شد؟آیا انتشار این ویژه نامه بی ارتباط با منابعی نیست که از یک منبع اجرایی به رسانه های اصلاح طلب تزریق می شود؟