به گزارش افکارنیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، آقای تمدن در چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران افزود : ما مسئولان و مدیران سرباز پیاده خیران هستیم .
وی با بیان اینکه به مسائل اموزشی توجه می شود گفت: زمانی که بودجه تهران روی میز تقسیم قرار می گیرد ابتدا سهم مدارس و فضاهای اموزشی را کنار می گذاریم و سپس سهم بهداشت و سلامت و پس از ان به امور دیگر می پردازیم.
استاندار تهران گفت: با این وجود مشکلات به جا مانده و به میراثرسیده در مدرسه سازی انقدر زیاد است که هر چقدر خیران و دولت مدرسه می سازند باز هم تهران با کمبود فضای آموزشی مواجه است.
تمدن افزود: متاسفانه در برخی موارد برخی بد فهمی ها باعثمیشود که تلاش یک قشر عظیم در مدت یک دقیقه زیر سوال رود.
وی گفت: به علت کمی دانش آموز و حد نصاب نبودن در جایی دو نیمکت در فضای باز است و بچه ها در آن درس می خوانند و سپس گفته می شود هنوز مدارس کپری وجود دارد.
استاندار تهران افزود: البته انهایی که این کار را کردند غرض ندارند اما برخی ها بعدا این موضوع را بزرگ می کنند و زحمات زیادی را زیر سوال می برند.
وی گفت: روزنه کوچکی در جایی پیدا میشود و زحمات بیشماری را که انجام می شود تحت الشعاع قرار مید هد.
استاندار تهران خطاب به خیران حاضر در این مراسم گفت: امادگی داریم در این مسیر که شما به مردم و فرهنگ و عزت کشور کمک می کنید در خدمت شما باشیم.
وی گفت: خیران در تهران حدود ۶۶۰ میلیارد تومان تعهد دادند که ۴۵۰ میلیارد ان را انجام دادند.
چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران با حضور وزیر آموزش و پرورش در مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار شد .