حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم ، اظهار کرد: حل مشکلات اقتصادی و مقابله جدی با کرونا باید در اولویت اصلی دولت قرار گیرد.

وی بیان کرد: این مسائل باید در همه بخش‌های دولت مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه با عملکرد ضعیف دولت روحانی، امروز با توقف بسیاری از فعالیت‌های مهم در بخش‌های مختلف کشور مواجه هستیم و لازم است در دولت جدید این فعالیت‌ها مجدداً آغاز شود.

پژمانفر: روحانی کشور را در مسیر انحرافی قرار داد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روحانی کشور را در یک مسیر انحرافی قرار داد و لازم است، دولت جدید این مسیر غلط را متوقف کند و اگر دولت جدید این مسیر غلط را متوقف نکند، ما امکان بازگشت نخواهیم داشت.

پژمانفر تأکید کرد: کشور باید مسیر اصلی خودش را پیدا کند و این مسیر توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی خودمان است و اگر به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توانمندی‌های خودمان توجه شود، اوضاع کشور بهبود می‌یابد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت جدید در همین ابتدای کار نشان داده است که انگیزه کار برای پیشرفت و شتاب بخشیدن به حرکت رو به جلوی کشور را دارد و امیدواریم هیچ وزیری از این دولت و مسیر درستی که قرار است در دولت سیزدهم پیگیری شود، عقب نیفتد.