به مناسبت عروج آسمانی و مظلومانه سردار سرافراز جانباز عالیقدر سرتیپ دوم پاسدار عباس سرخیلی، سردار سرلشکر پاسدار  حسین سلامی  فرمانده کل سپاه پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

عروج آسمانی و مظلومانه سردار سرافراز جانباز عالیقدر سرتیپ دوم پاسدار عباس سرخیلی برادر شهید گرانقدرمحمود سرخیلی و از فرماندهان و بنیانگذاران زرهی و توپخانه سپاه و پیشکسوتان جهاد و شهادت را به خانواده معظم بویژه اخوی همرزم و ارجمند ایشان سردار حمید سرخیلی و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت عرض می نمایم. 

پیام تسلیت دکتر قالیباف در پی درگذشت «سردار عباس سرخیلی»

عمر پر برکت و کارنامه درخشان آن سردار بزرگ و دلاور در خدمت به اسلام و میهن اسلامی و دفاع سلحشورانه از ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب و نظام اسلامی طی چهار دهه اخیر که او را بارها مفتخر به مدال جانبازی کرده بود ، برای همیشه ماندگار و راهگشای نسل های امروز و فردای جامعه اسلامی خواهد بود.

 

از درگاه خدای کریم و نعیم برای این مجاهد وارسته و سردار  والامقام، رضوان و رحمت واسعه الهی و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای خانواده مکرم و عموم سوگواران گرامی صبر جمیل و اجر جزیل و پاداش صابرین طلب می کنم. 

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»

گفتنی است، سردار حاج «عباس سرخیلی» فرمانده تیپ زرهی ۷۲ محرم در سال‌های دفاع مقدس ، امروز(پنجشنبه ) بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به همرزمان شهیدش پیوست.