حجت‌الاسلام محمدعلی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با  اشاره به مرخصی نسبتاً طولانی مهدی هاشمی از  زندان اوین اظهار داشت:  احساس ژن برتر دردی است که در طول تاریخ همواره مستکبران عالم احساس می‌کرده‌اند و متأسفانه در نظام ما هم این خودبزرگ‌بینی در برخی وجود دارد.

وی افزود:‌ با وجود اینکه رفتارهای سوء  ژن‌های برتر در طول 42 سال گذشته علنی شده و مردم از ماهیت پلید این خودبرتربینی‌ها مطلع شده اند اما با این حال این افراد از این کار خود خجالت نکشیده و همچنان آن را دنبال می‌کنند.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: باید جبهه حق همواره در برابر جبهه باطل ایستادگی کرده و مانع از خودبرتربینی‌های برخی ژن‌ها شود.

مهدی هاشمی و حسین فریدون از ابتدای محکومیت چند روز مرخصی رفته اند؟

نقدعلی عنوان کرد: هیچ توجیهی برای اینکه یک فرد در جامعه تافته جدابافته شود و قانون را تمکین کند وجود ندارد این در حالی است که شنیده‌ایم مهدی هاشمی در ماه‌های سال گذشته در مرخصی از زندان اوین به سر می‌برد و با وجود اینکه این مرخصی تمام شده اما خود را به زندان معرفی نکرد و این رفتار خلاف قانون وی رسانه‌ای شد که از رئیس قوه قضاییه می‌خواهیم دستور جدی قانونی با این زندانی را صادر کند و به دلیل اینکه روزهای زیادی را بدون مجوز از حضور در زندان استنکاف کرده  را پرونده جدید قضایی برای تشکیل شده و اقدامات قانونی در این باره صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مردم از مسئولان سؤال می‌کنند که تاکنون حسین فریدون و مهدی هاشمی چند روز در زندان بوده و چند روز مرخصی گرفته‌اند و باید قوه قضاییه در این باره شفاف‌سازی‌های لازم را انجام دهد، خاطرنشان کرد: بعد از بازدید اعضای کمیسیون اصل 90 باید گزارش آنها جهت تنویر افکار عمومی در صحن علنی مجلس قرائت شود.