صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس یازدهم در صحن علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور گفت: ۲۰ ماه است که با کرونا مواجه هستیم و این ویروس ده‌ها هزار تن از خانواده هایمان را نابود کرده است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس یازدهم توضیح داد: درباره واکسیناسیون عمومی کرونا شاهد کم کاری‌ها بوده‌ایم، ولی دولت سیزدهم به واردات واکسیناسیون ورود جدی داشت. از تلاش‌های وزیر بهداشت جدید و کادر بهداشتی و درمانی کشور تشکر می‌کنیم، اما آقای عین اللهی همان گونه که برای واردات واکسن حساس هستید باید به توزیع برابر و عادلانه آن در سراسر کشور هم پایبند باشید.

نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم با بیان اینکه شمارش معکوس آغاز سال تحصیلی شروع شده تذکر داد: آموزش و پرورش هنوز با سرپرست اداره می‌شود. جایگاه این وزارتخانه ایجاب می‌کند تا نگاهی ویژه به این وزارتخانه داشته باشیم. رئیس جمهور نسبت به معرفی وزیری توانمند از بدنه آموزش و پررش اقدام کند.

لزوم توزیع عادلانه واکسن کرونا در کشور

بدری افزود: بازگشایی مدارس، پرداخت پاداش پایان خدمت، زمان و نحوه اجرای رتبه بندی فرهنگیان و پرداختن به حواشی پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان نیازمند وزیری توانمند است. آقای وزیر راه و شهرسازی، تکمیل راه آهن اردبیل میانه که در بودجه دارای ردیف است باید اولویت شما باشد.