شیخ نبیل قاووق، عضو شورای مرکزی حزب الله با اشاره به اینکه پیروزی‌های بزرگ تری در راه است، تاکید کرد هدف سلاح مقاومت همیشه رژیم صهیونیستی است.

وی در سخنرانی خود در همایشی که حزب الله در مرکز سیاحتی-جهادی شهید سردار قاسم سلیمانی در منطقه وادی السلوقی - حولا برای خانواده‌های شهدای مقاومت اسلامی برگزار کرده بود، تاکید کرد: سلاح مقاومت همچنان برای رویارویی با دشمن «اسرائیلی» بوده و برای این هدف هم باقی خواهد ماند و هیچ کسی نمی‌تواند این روند را تغییر دهد.

شیخ قاووق گفت: هر چقدر که فشارها، بحران‌ها و مداخلات خارجی، فراوان باشد، اولویت مقاومت، آمادگی برای رویارویی با هر گونه حمله اسرائیل خواهد بود و در آن زمان به مردم خود وعده تحقق بزرگ‌ترین پیروزی را خواهیم داد که از پیروزی سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ هم بزرگ‌تر خواهد بود.

هدف سلاح مقاومت، مقابله با رژیم صهیونیستی است

وی افزود: قدرت کمّی و کیفی مقاومت در مقایسه با سال ۲۰۰۶ افزایش یافته است و امروز مقاومت دژ محکم برای سراسر میهن و همه لبنانی‌ها در همه مناطق و برای همه طوایف لبنانی به شمار می‌آید و در حال حاضر مقاومت به سر فصل کرامت، بزرگی، عزت و افتخار برای همه ملت‌های عربی تبدیل شده است.

عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: جنوب لبنان با معادله ارتش، مردم و مقاومت، امروز به خاکریز نخست دفاع از همه کرامت و حاکمیت ملی تبدیل شده است که با خون شهدا آن را حصار کشی کرده ایم و نمی‌توانیم اجازه دهیم یا بپذیریم که به اندازه ذره‌ای در قبال این کرامت کوتاهی شود، چون کرامتی که با خون محافظت شده باشد، مقدس‌تر از آن است که کسی بخواهد در ذره‌ای از آن خللی ایجاد کند.

شیخ قاووق درباره رزمایش نظامی مشترک برخی کشور‌های عربی خلیج فارس با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رزمایش خنجر به قلب قدس، فلسطین و قلب همه ملت‌های منطقه است، چون این رزمایش‌ها دشمن صهیونیست را به انجام حملات بیشتر علیه لبنان یا فلسطین تشویق می‌کند و لکه ننگی بر پیشانی سازشکاران با تل آویو است.