به گزارش افکار به نقل از فارس، بنيامين كه نقش موثري در التهاب آفريني پس از انتخابات ۸۸ برعهده داشته، پس از رسميت يافتن همكاري خود با گروهك نفاق از سوي اين گروهك ماموريت يافته تا با هدف مشوش جلوه دادن فضاي كشور فيلمها و تصاويري جعلي را در فضاي اينترنت منتشر سازد.

وی از سوی گروهک نفاق موظف شده تا با حضور در برخی از مکان‌های پررفت‌وآمد و تصویربرداری از این‌ مکان‌ها با انجام افکت‌های تصویری در قالب فتوشاپ و … این تصاویر را برای نمایش در سیما و سایت‌های وابسته به گروهک نفاق در اختیار وحید صالحی رابط گروهک نفاق در خارج کشور قرار دهد.

بنیامین همچنین از سوی وحید صالحی موظف شده بود تا با حضور در جمع فریب‌خوردگان پس از انتخابات با وعده و وعید نیروهای جدیدی را جذب و به وی معرفی کند.

کنترل و هدایت فکری خانواده‌های کشته شدگان حوادثفتنه ۸۸، ارسال شماره تلفن‌های خانواده های مذکور به وحید صالحی و تحریک آنان به واکنش علیه نظام اسلامی از دیگر ماموریت‌های ویژه بنیامین بوده است.

وحید صالحی در تماس‌های مکرر تلفنی و نامه‌نگاری‌های الکترونیکی از بنیامین خواسته بود تا با شناسایی افرادی مانند خود سریعا نسبت به تشکیل شبکه‌ای پنهان برای جمع‌آوری اطلاعات و به کارگیری آنان برای اجرای عملیات‌های میدانی التهاب‌آفرینی اقدام کند.

بنيامين با برقراري ارتباط با برخي از افراد از آنان براي توزيع تصاويري از سران گروهك نفاق در برخي معابر پر رفت وآمد استفاده كرده و با تصويربرداري از آنان و انجام افكتهاي رايانهاي خوراك تبليغاتي سيماي گروهك نفاق را تامين كرده است.