به گزارش افکارنیوز به نقل از جوان آنلاین، با دستور محمود احمدينژاد كميتهاي متشكل از پنج مسوول دولتي با هدف به كارگيري نمايندگان بازمانده از مجلس نهم در دستگاههاي اجرايي و استفاده از تجربه و تخصص آنان تشكيل شد."

این خبری بود که رسانه های نزدیک به دولت اعلام کردند تا حرtف و حدیثها درباره جامانده گان مجلس هشتم از مجلس نهم رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد چرا که مجلس هشتم تمام شد اما دغدغه نمایندگان راه نیافته به مجلس نهم همچنان بر جای خود باقی است.

به این ترتیب پس از آنکه ۲۰۰ نفر از نمایندگان مجلس هشتم از ورود به مجلس نهم بازماندند، محمود احمدی‌نژاد کمیته‌ای را مسوول به کارگیری این عده در بخش‌های مختلف دولت کرده است.

از سوی دیگر خبر هایی مبنی بر این که کاندیداهای نمایندگی مجلس که توسط جریانی خاص معرفی شدند و از راه یافتن به مجلس نهم باز مانده اند نیز شامل این لطف دولتی ها می شوند و دولت به دنبال جایی برای به کار گماری آنها است.

حالا اما از گوشه و کنار خبر می رسد که دولت تلاش خود را آغاز کرده و " ع. ش "، کاندیدای ناکام انتخابات مجلس نهم و از عناصر وابسته به جریانی خاص، قرار است به جای یکی دیگر از نزدیکان این جریان، سمتی را در دولت از آن خود کند.

از سوی دیگر تغییر و تحولات مدیریتی در دولت با توجه نزدیک شدن پایان حیات آن آغاز شده و همین چند روز پیش خبری از جابجایی در وزارت کشور هم رسانه ای شد.


در همین راستا شنیده ها حاکی است،(ع. ش)، کاندیدای انتخابات مجلس نهم از حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر قرار است راهی دولت شود.

وی قرار است جای بقایی که از نزدیکان به جریان انحرافی است را بگیرد و بقایی نیز خود را برای تصاحب پستی بین المللی آماده می کند.

این جابجایی درحالی انجام خواهد شد که برخی اخبار حاکی از ارتباط گسترده(ع. ش) با یک جریان خاص بوده و همچنین انتخابات در حوزه تنکابن و رامسر به دلیل تخلفات گسترده، توسط شورای نگهبان ابطال شد.

(ع. ش) که پیش از این مسئول بخشی از نهادهای نظارتی بوده، یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس نهم از استان مازندران است که در ساعات پایانی تبلیغات رسمی انتخابات مجلس صلاحیت وی به تایید مراجع ذیصلاح رسید.

البته پس از پایان انتخابات مجلس نهم شنیده شد که وی قرار است با فشار جریانی خاص به عنوان معاون یکی از وزارتخانه های کلیدی معرفی شود.

به این ترتیب به نظر می رسد وعده های دولت در خصوص جذب کاداهای ناکام مجلس نهم به واقعیت نزدیک شده است.