مادرخرج دشمن در حوادث اخیر عربستان سعودی است

روح‌الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان میلیاردها دلار در حوادث اخیر کشور خرج کردند و مادر خرج این ها هم عربستان سعودی است. اخیرا کشور درگیر التهاباتی شد و این التهابات هم چند فاکتوری است و در بخش های مختلف انواع تقصیرات ممکن است وجود داشته باشد که باعث چنین اتفاقاتی شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس در واکنش به برخی شعارها عنوان کرد: در هیچ کجای دنیا شعار ساختارشکنانه مطلوب نیست، یعنی شعارهایی که چهارچوب حکومت را بهم بریزد.

وی ادامه داد:‌ به غیر از افرادی که از فوت مهسا امینی توانستند گرداب ایجاد کنند، کسی خوشحال نشد و اگر فردی از فوت ایشان خوشحال شده باشد، باید در انسانیت آن فرد شک کرد. فقط افرادی از مرگ مهسا امینی خوشحال شدند که فوت ایشان را به کد آشوب تبدیل کردند.

متفکر آزاد در پاسخ به درخواست دانشجویی برای آزادی یکی از دانشجویان زندانی گفت: بنده نمی‌توانم قول ازادی دانشجویان زندانی را بدهم و فقط قول پیگیری می دهم چون نمی‌دانم دلیل دستگیری چه بوده، بنده همیشه صادق بودم و قول الکی ندادم.

مادرخرج دشمن در حوادث اخیر عربستان سعودی است

وی افزود: بنده می‌توانم با چهار تا قول دروغ و تایید کامل حرف‌های شما به دنبال گرفتن رای برای دوره بعدی مجلس باشم ولی خاک بر سر چهار تا رایی که با پوپولیسم بخواهد به دست بیاید.

متفکر ازاد در ادامه گفت: فرهنگ بالای ایرانی اجازه نمی‌دهد که بگذاریم خشونت در کشور فراگیر شود و از شما دانشجویان درخواست میکنم جلوی ترویج این موضوع را بگیرید.