ایلام، نخستین مقصد معاون جدید اجرایی رئیس جمهور برای نظارت میدانی

منصوری استاندار سابق تهران که ۱۰ آبان ماه امسال از سوی رئیس جمهور به عنوان معاون اجرایی جدید رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری جایگزین سید صولت مرتضوی شد، فردا در نخستین سفر نظارت میدانی خود برای بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و تحقق مصوبات سفر استانی آیت‌الله رئیسی و هیات دولت، رفع موانع احتمالی و تسریع در روند اجرا به ایلام سفر می کند.

معاون اجرایی پیش از این در حاشیه نشست هیات دولت گفت که یکی از ماموریت‌های مورد تاکید، پیگیری جدی سفرهای استانی و مصوبات آن است. مصوبات استانی دولت در دور نخست بسیار گره‌گشا و راهگشا و منشاء تحول اساسی در استان‌ها بود و تاکید رییس جمهور بر به نتیجه رساندن این مصوبات است.

منصوری که به تازگی به سمت معاون اجرایی رییس جمهور منصوب شده است، اظهار داشت که در دور دوم اولویت بر طرح‌های اقتصادی و با تاکید بر پروژه‌های اشتغال‌آفرین خواهد بود و با توجه به اینکه بخش زیادی از مصوبات در دور اول سفرهای استانی اجرایی شده است، با تمام توان این مهم را در دولت دنبال خواهیم کرد.

ایلام، نخستین مقصد معاون جدید اجرایی رئیس جمهور برای نظارت میدانی

رییس جمهور ‌و اعضای هیات دولت در کمتر از یکسال و در دور نخست به ۳۱ استان سفر کرده است که سید صولت مرتضوی معاون اجرایی قبلی رییس جمهور هم برای پیگیری اجرای مصوبات به ۱۱ استان سمنان، بیرجندجنوبی، یزد، شیراز، اردبیل، قم، خوزستان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، بوشهر و  کهگیلویه و بویر احمد سفر کرده و اینک ایلام مقصد دوازدهمین سفر  و نخستین سفرمعاون اجرایی جدید رییس جمهور است.