آخرین خبرها از حادثه دیدگان مشهد

بعد از فراخوان معاندین جهت اغتشاش و اعتصاب در روزهای ۲۴،۲۵ و ۲۶ آبان ماه و عدم همراهی مردم با آنها، دشمنان افسارگسیخته دوباره چهره واقعی خود را نشان دادند. اغتشاشگران با حمله به کسبه و بازاریان خیابان های، سعدی، توحید و عامل مشهد سعی در بستن مغازه ها و اعلام اعتصاب عمومی داشتند که با ورود به موقع پلیس و نیروهای بسیجی مجدد ناکام ماندند.

اما یکی از معاندین با سلاح سرد به تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیجی حمله ور شده که در این بین دو نفر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و ۴ نفر مجروح شدند.

عباس فروزان مهر در مشهد در خصوص آخرین وضعیت مجروحان حادثه پنجشنبه شب هفته گذشته، گفت: ۴ مجروح این حادثه بلافاصله در بیمارستان تحت درمان و مراقبت های پزشکی قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه در شب حادثه حال دو نفر از مجروحان به دلیل اصابت چاقو بدخیم و در بخش icu بیمارستان تحت مراقبت های ویژه پزشکی بودند اظهار کرد: با تلاش کادر درمان حال این دو نفر بهبود یافته و امروز به بخش منتقل شدند.

وی همچنین در خصوص حال دو مجروح دیگر گفت: ۲ نفر دیگر به دلیل اصابت ضربات چاقو به دست و پا در بخش بستری بودند که یکی از آنها مرخص شده و دیگری ان شاءالله طی چند ساعت آینده مرخص خواهد شد.