اعتراضات به مانند دردی در بدن است/ ریشه های این درد را پیدا می کنیم/ سردمدارن اروپایی باید بدانند زمان دخالت و خشونت تمام شده است

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار افکارنیوز، با اشاره به دخالت کشورهای بیگانه در امور داخلی ایران بیان کرد:افرادی همچون رئیس جمهور فرانسه و صدر اعظم آلمان باید بدانند که زمان زور،تحریم،دخالت،استثمار،استعمار، ظلم و نفاق و خشونت تمام شده است.

وی با بیان اینکه سردمداران این کشورها باید به دموکراسی که مدعی آن هستند احترام بگذارند، بیان کرد: تاریخ ملت ایران از تاریخ اروپا عمیق تر است و معرفت در بین ملت ایران درون جوش است و این مسئله در طول تاریخ هم مشخص شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: توصیه ما به سردمداران برخی از کشورهای دخالت کننده در امور ایران این است که دست از اقدامات خود بردارند چراکه زمان این موضوعات سپری شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سردمداران کشورهای اروپایی باید با ملت ایران منطقی صحبت کنند،بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین نظام دموکراتیک براساس فکر و عقیده اسلامی است. متاسفانه این خوب نیست که سردمداران اروپایی نمی دانند با برخی تضاد ها چگونه رفتار کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: متاسفانه سردمداران اروپایی در منطقه ما از کشورهایی حمایت می کنند که نظام سیاسی آنها وبه تعبیری نوع و جنس نظام های سیاسی حاکم بر آنها مثل نسل دایناسورها از بین رفته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سردمداران اروپایی از کشورهایی که تا دیروز اجازه رانندگی به خانم ها را نمی دادند حمایت می کنند این در حالی است که در طول تاریخ این کشورها یک انتخابات برگزار نشده است و اما با ملتی که هر سال یک انتخابات برگزار می کند و همه ارکان حاکمیتیش براساس رای مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم انتخاب می شود،لج می کنند.

وی با اشاره به مسائل داخلی ایران و شکل گیری برخی از اعتراضات بیان کرد: ما معتقدیم اعتراضات به مانند دردی در بدن است کما اینکه درد در بدن یک نعمت است و می توان ریشه های ان را پیدا کرد، اعتراض هم در یک جامعه مدنی و مردم سالار، یک نعمت و فرصت است و باعث می شود ما برویم و در لایه های سیاسی و اقتصادی مشکلات را احصا کنیم و انها را حل کنیم.

اعتراضات به مانند دردی در بدن است/ ریشه های این درد را پیدا می کنیم/ سردمدارن اروپایی باید بدانند زمان دخالت و خشونت تمام شده است

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش تحریم ها در ایجاد برخی کاستی های داخلی بیان کرد: دشمنان ایران در 40 سال اخیر به واسطه تحریم ها، به ملت ایران فشار آوردند و بخشی از انرژی ما مصروف خنثی سازی تحریم ها شده و با این حال ما اعتراض را به مانند درد در جامعه می دانیم و قطعا ریشه های ان را پیدا و همین اعتراضات را به یک فرصت طلایی تبدیل خواهیم کرد.

وی بیان کرد: توصیه می کنیم سردمداران اروپایی از مواضع خصمانه خود دست بردارند.