اقتصاد دیجیتال فاصله فنی و تکنولوژی ما با کشورهای پیشرفته را کاهش می دهد

جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی افکارنیوز، با اشاره به توجه به اقتصاد دیجیتال در کشور بیان کرد: ما باید از ظرفیت سخت افزارها و نرم افزارهایی که در زمینه فن آوری اطلاعات وجود دارد نهایت استفاده را ببریم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توجه به اقتصادی دیجیتال می تواند بسیاری از هزینه های ما در جامعه را کاهش دهد بنابراین فعالیت های دیجیتالی و الکترونیکی در فعالیت های اقتصادی نقش کلیدی دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سهم اقتصادی دیجیتال باید در اقتصاد ما افزایش پیدا کند و باید از امکانات و ظرفیت های موجود در این بخش به درستی استفاده کنیم.

قادری بیان کرد: همچنین ما باید ظرفیت های جدید در حوزه اقتصاد دیجیتال ایجاد کنیم و تلاشمان بر این باشد که در این زمینه نیروی انسانی کارآمد تعریف کنیم و این نیروی انسانی را به درستی به کار بگیریم.

اقتصاد دیجیتال فاصله فنی و تکنولوژی ما با کشورهای پیشرفته را کاهش می دهد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به واقع نیروهای مبتکر و خلاق می توانند در این بخش اقدامات مهمی انجام دهند،بنابراین اقتصاد دیجیتال یکی از حوزه های کلیدی و پیشران اقتصادی است.

وی تاکید کرد: توجه به اقتصاد دیجیتال می تواند فاصله فنی و تکنولوژی ما با کشورهای پیشرفته را کاهش دهد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقتصاد دیجیتال یکی از حوزه هایی است که نمی توان به راحتی از آن صرف نظر کرد و باید تمام توان خود را برای استفاده از این ظرفیت به کار بگیریم.