به گزارش افکارنیوز ،حسن غفوری فرد در گفتگو با مهر در خصوص ابراز تمایل بیش از هفت نفر از اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و اینکه آیا نیاز به وحدت اصولگرایان نیست، گفت: ممکن است در مرحله اول هفت یا هشت نفر باشد اما به مرور زمان کم می شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در پاسخ به این سوال که گزینه نهایی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم کیست، گفت: گزینه اصولگرایان دکترعلی لاریجانی خواهد بود.

لاریجانی گزینه احتمالی جبهه پیروان خط امام ورهبری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

همچنین در این زمینه مصطفی میریان عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص کاندیداتوری علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و احتمال حمایت جبهه پیروان خط امام و رهبری از وی گفت: فعلا در ظاهر قضیه و با توجه به رای بالای لاریجانی در انتخابات ریاست مجلس احتمالا ایشان کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم باشد.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر جبهه پیروان خط امام و رهبری بر کاندیداتوری لاریجانی کار می کند، گفت: البته هنوز دعوت رسمی از سوی جبهه پیروان برای کاندیداتوری لاریجانی انجام نشده است.

میریان خاطرنشان کرد: آقای لاریجانی در دوره نهم ریاست جمهوری هم کاندیدا بودند و خیلی هم کار کردند حتی از یک سال قبل از آن، خیلی برای بحثریاست جمهوری کار کردند.