به گزارش افکار نیوز به نقل از کیهان،به گزارش وب سايت راديو كوچه كه توسط شماري از عناصر فراري مديريت مي شود، همكاري كامبيز حسيني با صداي آمريكا روز پنجشنبه گذشته از سوي بخش اداري اين رسانه به حالت تعليق درآمده است. راديو كوچه خبر داد: پس از دوره طولاني قطع برنامه پارازيت، قرار بود اين برنامه مجددا روي آنتن رود اما، كامبيز حسيني به واشنگتن احضار و حكم تعليق خود را دريافت كرده است.

این گزارش خاطرنشان می کند: در پی تنش بین کامبیز حسینی و سامان اربابی(تهیه کننده پارازیت) این برنامه به حالت تعلیق درآمد. این درست در شرایطی است که پس از طی دوران طولانی از قطع این برنامه بناست در مردادماه امسال مجدداً «پارازیت» بر روی پخش قرار بگیرد.

بنابر خبرهای رسیده علی رغم تعیین زمانی برای پخش، پس از استقرار تیم پارازیت در استودیو جدید صدای آمریکا در نیویورک و آماده سازی برنامه اول که از این استودیو پخش خواهد شد، آقای حسینی با احضار به واشنگتن حکم تعلیق فعالیت خود را دریافت کرده است.


رادیو کوچه با اشاره به حوادثچند ماه پیش صدای آمریکا نوشت: آن زمان با تشکیل دو گروه و تبدیل آن به دو برنامه موازی به نام های «پارازیت» و «پارازیط» در واقع صدای آمریکا خود به رقابت با خود پرداخت اما به دلیل عدم ادامه تنش ها، تولید «پارازیط» متوقف شد و گروهی متشکل از اربابی و آرش سبحانی برنامه ای با عنوان «آنتن» را بر روی آنتن بردند.

پیش از این برخی همکاران صدای آمریکا نظیر جمشید چالنگی و محسن سازگارا از این رسانه اخراج شده اند. گفته می شود امیرعباس فخرآور در اخراج برخی نیروها از VOA نقش فعالی را در کنار مدیریت این رسانه ایفا می کند.