به گزارش افکار نیوز به نقل از کیهان،در حالي كه اين وجه كتاب مورد توجه صحيح برخي رسانه هاي داخلي قرار گرفته است، روزآنلاين در گزارشي مفصل و البته مضحك، با استناد به همين كتاب مدعي شده است كه جاسوس هاي اسرائيلي قدرتي ماورايي دارند و در خيابان هاي تهران جولان مي دهند!

نویسنده که نتوانسته شادی خود را از این ترورها پنهان کند، از نویسندگان آمریکایی - اسرائیلی هم داغ تر شده و به نمونه هایی از عملیات های تروریستی و آدم ربایی اسرائیلی ها اشاره کرده است.

این نخستین بار نیست که اپوزیسیون از جنایت های اسرائیل و آمریکا علیه ایران حمایت می کند. پس از ترور دانشمندان ایرانی و هنگامی که بحثاقدامات تلافی جویانه پیش آمد رسانه های ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج نشین به شکلی هماهنگ آمریکا و اسرائیل را تبرئه و ایران را متهم به خشونت و تروریسم کردند!


برای مثال سایت خودنویس در این قضیه چنین نوشته بود؛ «یک مقام امنیتی جمهوری اسلامی از انجام عملیات تروریستی در واکنش به قتل معاون بازرگانی سایت نطنز خبر داده است. این در حالی است که هنوز هیچ گروه یا کشوری مسئولیت ترور مصطفی احمدی روشن را برعهده نگرفته است. ایران، آمریکا و اسرائیل و دیگر کشورهای غربی را به ترور دست اندرکاران انرژی هسته ای ایران متهم می کند، اما آمریکا رسماً این اتهام را تکذیب کرده است.»

گفتني است ماه گذشته، سايت ضدانقلابي بالاترين در گزارشي آورده بود؛ حمايت گروههاي اپوزيسيون از اقدامات تروريستي در ايران، نظريه كيهان را كه اپوزيسيون را وابسته به آمريكا و اسرائيل مي داند تقويت مي كند و از آنها خواسته بود، به اينگونه حمايت ها خاتمه دهند.