به گزارش افکارنیوز، روزنامه ملت ما اخبار ویژه شماره امروز خود را به گدایی بیت العدل از اغنامالله!، برنامه ویژه جریان انحرافی برای ۶ ماه آخردولت و ... اختصاص داده است.

گدایی «بیت العدل» از «اغنام‌الله!»

یک بار دیگر «بیت العدل» اعظم که مقر جامعه بهایی در «عکا» در سرزمین‌های اشغالی است برای ساماندهی اوضاع خود و مراکز سیاحتی بهاییان موسوم به «مشرق الاذکار» از عموم بهاییان در سراسر جهان درخواست کرد حواله کمک‌های نقدی خود را به این مرکز ارسال کنند. در این پیام که ۲۷ ژوئن ۲۰۱۲ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۱ بر روی سایت بهاییان فرقه و همچنین به صورت الکترونیکی برای تمامی محافل ملی ارسال شده است از نمایندگان سازمان بهایی خواسته شده تا «اغنام‌الله» را به دادن اعانه، نذورات و تبرعات برای ساخت مشرق الاذکار تحریک نمایند.

نکته قابل توجه در این پیام معافیت اغنام‌الله ایرانی جامعه بهایی از پرداخت تبرعات است. در این پیام مبلغ ۵ میلیون دلار از تبرعات سرازیر شده در کاسه گدایی بیت العدل به نیابت از بهاییان ایران به مشرق الاذکار پیشکش شده است که به نظر می‌رسد جهت حفظ آبرو بوده و پولهای دریافتی از سایر کشورها را به نام بهاییان ایران خرج می‌کنند که طبق ضرب‌المثل معروف روغن ریخته را نذر «مشرق الاذکار» کرده‌اند.

برنامه ویژه جریان انحرافی برای ۶ ماه آخردولت!

شنیده شده لیدر جریان انحرافی در یک محفل خصوصی گفته است ما برای ۶ ماهه آخر دوره ریاست‌جمهوری برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم. وی همچنین گفته است این گفتمان چندین سال است که زحمت کشیده و نمی‌شود که بدون نتیجه دلخواه این دور را به پایان برسانیم.

تجمع «پانا ترک» ها در مقابل سفارت ایران در باکو

عده‌ای از اعضای جمعیت «پانا ترکیسم» با تجمع در مقابل سفارت ایران در باکو خواستار آزادی دو جاسوسی شدند که توسط نیروهای امنیتی ایران دستگیر شده‌اند. گفتنی است دولت باکو طی روزهای اخیر با ایجاد یک جریان رسانه‌ای درصدد مظلوم نمایی و بیگناه جلوه دادن دو جاسوس مذکور تحت عنوان «شاعر و نویسنده» برآمده است.

برگزاری همایش‌های قومیتی بدون مجوز!

اخیرا مشاهده شده است که در برخی از دانشگاه‌های شرق کشور همایشهای دانشجویی بدون مجوز قانونی برگزار می‌شود. گفتنی است این همایشها که با محوریت دانشجویان قومیتگرا برگزار می‌گردند سعی در ترویج مطالب قوم گرایانه افراطی و ضد امنیتی دارند.

فعالیت چشمگیر مافیای زمین خواری در حومه تهران

به تازگی اخبار و سلسله گزارش‌هایی درباره فعالیت باندهای زمین خواری در حومه تهران برای نهادهای نظارتی ارسال شده است. نکته جالب در این گزارش‌ها این‌که، هدف اصلی این زمین خواران زمینهای موجود در رباط کریم، شهریار، اسلامشهرو پرند بوده است که زمین خواران با سند‌سازی این زمین‌ها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

تبلیغات گسترده برای تورهای مبتذل گردشگری!

همزمان با شروع فصل گرم سال و اوقات فراغت دانشآموزان، تبلیغات گستردهای درباره تورهای گردشگری به سواحل مدیترانه در سطح رسانههای عمومی منتشر شده است. گفتنی است آژانسهای مسافرتی که بیش از جذب توریسم به کشور درپی اعزام تورهای ایرانی به خارج از کشور هستند در تبلیغات خود از عنوان تورهای گردشگری سواحل مدیترانه نام میبرند اما مسافران ایرانی که اغلب به صورت خانوادگی سفر کردهاند هنگام ورود به مقصد، متوجه اشتباه خود در انتخاب این تورها میشوند. تصاویر منتشر شده از برخی تورهای سواحل مدیترانه گویای مشکلات خانوادههای ایرانی در این سفرهاست موضوعی که میتواند تهدیدی برای بنیان خانوادههای ایرانی محسوب شود.