رژیم صهیونیستی بدون کمک آمریکا قادر به تهدید ایران نیست

ناصر ابوشریف نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی بعد از عملیات موفقیت آمیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنبیه این رژیم متجاوز و ضربه‌ای که از جمهوری اسلامی ایران خورد، تلاش کرد با اقدامات ایذایی آبروی خود را حفظ کند و بگوید می‌تواند برابر هر حمله واکنش نشان دهد. با وجود این، رژیم صهیونیستی در سایه معادلات کنونی قطعاً قادر به هیچ اقدامی نیست.

وی افزود: بعد از گذشت ۶ ماه از جنگ غزه صهیونیست ها نتوانستند به اهداف از پیش تعیین کرده خود دست یابند؛ فقط شمال غزه در اشغال آن هاست و از طرف جنوب، یمنی‌ها توانستند خطوط تجاری رژیم صهیونیستی را به طور کامل مختل کنند.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران عنوان کرد: در چنین وضعیتی رژیم صهیونیستی نمی‌تواند یکجانبه علیه جمهوری اسلامی ایران دست به اقدام بزند؛ مگر اینکه آمریکا و غرب به کمکش بیایند. ابوشریف گفت: غرب و آمریکا این روزها درگیر مشکلات خود هستند؛ غرب با بحران اقتصادی و سیاسی مواجه است، دولت آمریکا انتخابات ریاست جمهوری را در پیش دارد و در آسیا با چین در رقابت شدید سیاسی-اقتصادی است. وی تصریح کرد: در چنین حالتی همه ادعاها و تهدیدات مقام‌های رژیم صهیونیستی علیه ایران پوچ و یکجانبه است و امکان شکل‌گیری و تحقق ندارد.

رژیم صهیونیستی بدون کمک آمریکا قادر به تهدید ایران نیست

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران عنوان کرد: در چنین وضعیتی رژیم صهیونیستی نمی‌تواند یکجانبه علیه جمهوری اسلامی ایران دست به اقدام بزند؛ مگر اینکه آمریکا و غرب به کمکش بیایند.

ابوشریف گفت: غرب و آمریکا این روزها درگیر مشکلات خود هستند؛ غرب با بحران اقتصادی و سیاسی مواجه است، دولت آمریکا انتخابات ریاست جمهوری را در پیش دارد و در آسیا با چین در رقابت شدید سیاسی-اقتصادی است.

وی تصریح کرد: در چنین حالتی همه ادعاها و تهدیدات مقام‌های رژیم صهیونیستی علیه ایران پوچ و یکجانبه است و امکان شکل‌گیری و تحقق ندارد.