اعتراف شنیدنی جاسوس سابق موساد

جاسوس سابق موساد میشکا بن دیوید که پس از استعفا به یک رمان‌ نویس تبدیل شد و حمله حماس به رژیم صهیونیستی و حمله ایران از آسمان به تل‌آویو را پیش‌بینی کرده بود، هم‌اکنون درباره آینده رژیم اسرائیل ابراز نگرانی کرده است.

این جاسوس سابق موساد در کتاب خود تحت عنوان «کوسه» که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود، به درگیری مرگباری اشاره می‌کند که با حمله حماس به شهرک‌های صهیونیست‌نشین در پشت نوار غزه شروع می‌شود و به تنش بین جمهوری اسلامی و رژیم صهیونیستی می‌رسد.

پس از عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه)، این کتاب به پرفروش‌ترین کتاب او تبدیل شد.

طبق گزارش العربیه، بن دیوید که برای مدت ۱۲ سال در موساد فعالیت داشته است، به خوبی می داند که ارتش یا سازمان های اطلاعاتی ممکن است شکست بخورند.

جاسوس موساد

در سال ۱۹۹۷، وی در عملیات ناکام موساد در ترور رئیس سیاسی وقت حماس خالد مشعل در اردن مشارکت داشت. وی در سال ۱۹۹۹ پس از آن‌که نام وی پس از ترور نافرجام مشعل، فاش شد، موساد را ترک کرد و ۲۰ کتاب به زبان عبری نوشت.

وی هم‌اکنون با ابراز نگرانی درباره آینده رژیم صهیونیستی گفت «مردم اسرائیل ۳ هزار سال یا شاید بیشتر زندگی کرده باشند اما به امپراطوری رم نگاه کنید به چنگیزخان نگاه کنید...آن‌ها دیر یا زود ناپدید خواهند شد».

وی تأکید کرد «چشم‌اندازم به من میگوید که اسرائیل برای همیشه وجود نخواهد داشت».