افكار نيوز - در وبلاگ امير هادي انوري آمده كه: جای برادران ارزشی واقعن خالی، این پست صرفا جهت اطلاع رسانی به برادران است، که به جای رصد کردن و مانیتور کردن فارسی ۱ و & گوشه چشمی هم به صدا و سیمای خودی داشته باشند.

میلگرد هشت را به فارسی ۱ و مرداک کافر زدید، یک سوزن ته گرد هم به خودتان بزنید بد نیست!

برای چندمین بار صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، فیلم سینمایی دو کلاهبردار و نصفی رو به مناسبت اعیاد شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان پخش کرد(جای تاسف داره واقعا، لینک معرفی اثر را در اینجا ببینید)

شاید از نظر خیلی ها اشکالی نداشته باشه، اما حقیر در عجبم از دم خروس و قسم حضرت …
از یک طرف در یک کانال، افاضات جناب آقای دکتر، مهندس، کارشناس رسانه، جامعه شناس و….. عباسی پخش میشه، مبنی بر «زنای ذهنی» با دیدن هنر پیشه‌های زن، در کانال دیگه، جناب آقای شریعتی ورژن سال ۸۹، رحیم پور ازغدی، از توطئه جنگ نرم و هالیوود می گویند و س. کس خشن و… از طرف دیگر در همان صدا و سیما فیلم معروف خانم و آقای اسمیت، تولید همان هالیوود کافر لامذهب به مناسبت عید شیعیان در کشور شیعه پخش میشه و این آخری شاهکاره.

نمی دانم، دیدن خانم Sabrina Ferilli(یکی از دو نقش اصلی فیلم) از پ. ورن استارهای بنام که عکسشون به وفور روی جلد نشریات آنچنانی به چاپ می رسد، و حسب اتفاق مثل خواهر عزیزمون آنجلینا جولی نیستند و بیش از بازیگری، چهره خاصشون معروفه اگر در صدا و سیما پخش بشه موجب زنای ذهنی نمیشه؟

من خواهش می کنم، دوستان و عزیزان در صدا و سیما بفرمایند، برای چی تصویر این خانوم رو در صدا و سیمای ارزشی جمهوری اسلامی ایران نمایش می دهند؟

برای روشن شدن بحث، توجه شما رو به چند تصویر سانسور شده(به لحاظ بحثهای اخلاقی) از ایشون جلب می کنم.


این در حالی است که در روز نیمه شعبان کارتون " هورتون فیله " که نماد یک منجی هالیوودی است نیز از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد!

پایان خبر / ب.