افكار نيوز: مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات ايران با اشاره به برگزاري مزايده شمارههاي رند همراه اول تا پايان تابستان امسال، گفت: اين دوره از مزايده با طرح و روش جديدي برگزار خواهد شد.

به گزارش افکار به نقل از فارس، داود زارعیان در خصوص آخرین وضعیت شماره‌های رند اظهار داشت: برگزاری مزایده شماره‌های رند همراه اول در دستور کار شرکت مخابرات ایران قرار دارد و کارشناسان شرکت ارتباطات سیار در حال مطالعه و بررسی موضوع برای اعلام طرح جدید در آینده نزدیک هستند.
وی خاطر نشان کرد: روش برگزاری مزایده این دوره با اعمال تغییراتی نسبت به دوره‌های پیشین همراه خواهد بود که طرح جدید و روش جدید آن به زودی اعلام خواهد شد.
مدیرکل روابط‌عمومی شرکت مخابرات ایران در خصوص تاریخ برگزاری مزایده شماره‌های رند، تاکید کرد: قطعاً مزایده در تابستان امسال برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: شماره رند ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹ نیز تابستان امسال به همراه دیگر شماره‌های رند به مزایده گذاشته خواهد شد.
به گزارش فارس، تاکنون ۱۵ دوره مزایده شماره‌های رند برگزار شده که شماره‌های رند ۰۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲، ‌۰۹۱۲۳۳۳۳۳۳۳ و ۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴ از جمله گران‌ترین شماره‌های رند به مزایده گذاشته شده بوده‌اند.
در سال‌های گذشته شرکت مخابرات ایران هر ساله چندین دوره مزایده شماره‌های رند برگزار می‌کرد که در سال جاری برگزاری این مزایده بنابر دلایلی انجام نشده است.

پايان خبر/ب.