به گزارش افکارنیوز، پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتوگو با فارس درباره اظهارات اخیر خاتمی گفت: خاتمی باید به این نکته توجه داشته باشد که وی نه تنها از نظام طلبکار نیست بلکه به دلیل مواضع غیراصولی که بعد از حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ اتخاذ کرد به مردم و نظام بدهکار است و باید پاسخگوی اشتباهات گذشته خود باشد.

سروری افزود: وجود پارادوکس و تناقضات آشکار در اظهار نظرهای خاتمی نشان می‌دهد که وی هنوز نتوانسته است نسبت به جریان فتنه ۸۸ به یک جمع‌بندی کلی برسد لذا اگر خاتمی به همراه دوستانش به دنبال حضور در صحنه سیاسی کشور و انتخابات ریاست جمهوری آینده هست باید به این موضوع اشراف داشته باشد که هنوز در صف عوامل فتنه قرار دارد لذا اتخاذ اینگونه مواضع در قبال سران فتنه و ساختارشکنان برای وی گران تمام خواهد شد.

وی تصریح کرد: خاتمی بهتر است در شرایط فعلی به جای اتخاذ اینگونه مواضع و حمایت علنی از سران فتنه به دنبال اتخاذ راهکارهایی برای بازگشت به نظام باشد زیرا به طور حتم وی و همراهانش با اینگونه مواضع در عرصه سیاسی کشور جایی نخواهند داشت.

سروری افزود: خاتمی بهتر است نسبت به انتخاب حلقه مشاوران خود دقت عمل بیشتری به خرج دهد زیرا راهی که در نظر گرفته است سرانجام خوبی برای وی رقم نخواهد زد.