افكار نيوز - معاون هنري وزيرفرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: جهان امروز به واسطه سلطه خبري امپرياليسم، از ايران اسلامي تصوير غيرواقعي دارد.

حمید شاه آبادی در آیین تجلیل از خبرنگاران استان زنجان، رسالت خبرنگاران را بسیار خطیر و با اهمیت توصیف کرد و یادآورشد: خبرنگاران باید با تلاش وهمت مضاعف، تصویر واقعی ایران اسلامی را به جهانیان عرضه کنند.

به گزارش افکار به نقل از ایرنا، وی زوایه دید خبرنگاران را متفاوت تر از عموم مردم دانست و اظهارداشت:
زیبایی و دلنشینی اخبارمنتشره از سوی خبرنگاران ناشی از زاویه دید حساس و عمیق آنها وآمیختگی این دید با صداقت، صلابت و باطن بی‌آلایش و پاک آنهاست شاه آبادی، تدبیر و برنامه ریزی اصولی، صداقت و امانت داری را لازمه فعالیت خالصانه در حوزه اطلاع رسانی دانست و افزود: تصویرگری واقعیات و نقدجانانه عملکرد مسوولان و آگاه کردن آنان از فضای موجود از حوزه‌های ماموریتی مهم خبرنگاران است.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبرنگاران ایران اسلامی را دارای افتخارات فراوان عنوان کرد و گفت: خبرنگاران این کشور روایتگر حماسه‌ها و صحنه‌های زیبای خلق شده توسط رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس بودند وی تاکید کرد: حضور فداکارانه خبرنگاران دوشادوش رزمندگان در جبهه‌های جنگ تحمیلی موجب شده امروز اخبار، اطلاعات و تصاویر مستند از رشادتها و جانبازیهای دلیرمردان و زنان این مرز و بوم به عنوان سند افتخار در تاریخ زرین این کشور بدرخشد.

شاه آبادی، حضرت زینب(س) را بزرگ خبرنگارعالم دانست و گفت: حضرت زینب(س) راوی صادق واقعه عظیمی بود که امروز پس از گذشت سالیان متمادی از آن واقعه، عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت همچنان به آن استناد کرده و از برکات آن بهره مند می‌شوند.

/ ب.