افكار نيوز - در يك اقدام بي سابقه پدري كه پس از بريدن گلوي دختر ۶ سالهاش ، خودزني كرده بود ، توسط پليس زنجان دستگير شد.پيش بيني ميشود اعتياد پدر عامل اين اقدام جنون آميز بوده است
به گزارش افکار، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اعلام این خبر توضیح داد: بعد از ظهر روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه امسال تعدادی از اهالی که در اطراف یکی از مجموعه‌های تفریحی گاوازنگ زنجان بودند، از وقوع یک حادثه هولناک مطلع شدند و پلیس را در جریان بریدن گلوی دختر ۶ ساله‌ای توسط پدرش قرار دادند.

ماموران پلیس پس از حضور در محل حادثه مشاهده کردند که پدر سنگدل در اطراف یک سد واقع در این مجموعه تفریحی که جای دنجی بود، اقدام به تیغ‌زنی گردن دخترش کرده و پس از آن گردن خود را نیز بریده است.

ماموران پدر و دختر غرق به خون را به یکی از بیمارستان‌های زنجان منتقل کردند و بررسی این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. تحقیقات اولیه در رابطه با این حادثه نشان می‌داد که پدر ۳۳ ساله از همسرش جدا شده و به مواد مخدر اعتیاد دارد.

در حال حاضر وضعیت پدر و دختر مطلوب گزارش شده و متهم این پرونده برای بازجویی در اختیار پلیس قرار است و بررسی‌های بیشتر در این رابطه همچنان ادامه دارد.

انگیزه اصلی این اقدام جنون‌آمیز از سوی این پدر سنگدل هنوز مشخص نشده است.