رييس دورهاي شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات بابيان اينكه درباره نحوه ورود اصلاحطلبان به عرصه انتخابات دوره بعدي مجلس ، تاكنون بحث و تصميم گيري در اين شورا نشده است، گفت: قهر در عرصه سياسي را قبول ندارم.

احمد حکیمی پور در گفت‌وگو با ایلنا، ‌ درباره آرایش سیاسی اصلاح‌طلبان در انتخابات دوره بعد مجلس شورای اسلامی گفت: ‌ در جریان اصلاحات دیدگاه‌های مختلفی در مورد انتخابات وجود دارد و طبیعی است گروه ها وجریانات مختلف اصلاح طلب دیدگاه و مواضع مختلفی داشته باشند.

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ادامه داد: با وجود اینکه در گروه های مختلف اصلاح طلب در مورد نحوه ورود یا عدم ورود به صحنه انتخاباتی بحث‌هایی مطرح شده اما تاکنون در شورای هماهنگی جببه اصلاحات در رابطه با این مسئله صحبت و تصمیم گیری نشده است.

دبیرکل حزب اراده ملت درادامه این گفت‌وگو، با بیان اینکه «‌ قهر در عرصه سیاسی را قبول ندارم» ‌، تصریح کرد: معتقدم که اصلاح‌طلبان باید از حق قانونی خود که در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی هم آمده، استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ‌ اصلاح‌طلبان تا جایی که می‌توانند باید در عرصه سیاست اثرگذاری داشته باشند اما از سوی دیگر نیز در عرصه انتخابات حداقل شرایط را مسوولان اجرایی و نظارتی فراهم کنند.

حکیمی پور دغدغه اصلاح طلبان را بوجود آمدن شرایطی از جمله برگزاری انتخابات به صورت رقابتی و سالم عنوان کرد و افزود: ‌ما معتقدیم که مسوولان برگزاری اعم از اجرایی و نظارتی باید انگیزه حضور را برای همه فعالان سیاسی در شرایط مساوی را فراهم کنند تا فعالان انتخاباتی نیز بتوانند مردم را قانع و توجیه کرده تا در عرصه انتخابات حضور یابند.

اين فعال سياسي اصلاح طلب تاكيد كرد:جريان اصلاحات كه جزو نظام بوده و درشكل گيري،پيروي و استمرار اين انقلاب و نظام نقش داشته نبايد در كنار قرار بگيرد.